Ploty a zástěny


Dřevo plastové ploty Silvadec

Moderní, vysoce odolné a přesto stylové, je oplocení z patentovaného kompozitního dřeva Forexia. Použití dřevoplastu na ploty je praktické, přizpůsobí se jakémukoli typu terénu a jeho vzhled bude ladit s vaší terasou. Stavebnicový systém plotů Silvadec a jeho unikátní příslušenství, vás nadchnou a vtisknou vašemu plotu originální vzhled.

 

Široká škála použití: jako větrné zástěny, ploty, vizuální bariéry. Extrémně snadná údržba a odolnost, špičková kvalita, top design, 100% recyklovatelné, bez použití lepidla a formaldehydu. Splňuje bezpečnostní normy EN1991-1-1. Plot je navržen tak, aby odolával poryvu větru do 120 km/hod v normálních podmínkách do výšky až 1,8 m. Plotová dřevoplastová stěna zajišťuje dokonalé soukromí. Jednoduchá montáž, kotvení sloupků přivrtáním patek nebo do betonové zálivky.

 

Modulární konstrukce WPC plotů Silvadec dovoluje přizpůsobit jak výšku plotu, tak i šířku a barvu. Odstíny plotů jsou totožné s WPC terasami Silvadec. Elegantní kombinace kompozitního dřeva se zárukou 25 let, práškově lakovaných hliníkových sloupků s 10 letou zárukou, gabionových panelů, skleněných nebo hliníkových designových prvků. Designové dílce se dodávají ve světle šedé a antracitově šedé barvě, ve verzi hladké a pískované. Skleněné designové výplně plotu můžete zvolit mléčné nebo čiré sklo. 

 12další stránkapresmerovat_automaticky

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče.

Ok