Ploty a zástěny


Dřevo plastové ploty Silvadec

Moderní, vysoce odolné a přesto stylové, je oplocení z patentovaného kompozitního dřeva Forexia nebo celohliníkové. Použití dřevoplastu na ploty je praktické, přizpůsobí se jakémukoliv typu terénu a jeho vzhled bude ladit s vaší terasou. Stavebnicový systém plotů Silvadec a jeho unikátní příslušenství, vás nadchnou! Zajišťují dokonalé soukromí. Nabízí snadnou údržbu, při vysoké odolnosti. Disponují moderním designem. Zaručují 100% recyklovatelnost díky absenci použití lepidla a formaldehydu.

 

Splňuje bezpečnostní normy EN1991-1-1. Plot je navržen tak, aby odolával poryvu větru do 120 km/hod. v normálních podmínkách do výšky až 1,8 metru.

 

Modulární konstrukce WPC plotů Silvadec dovoluje přizpůsobit jak výšku plotu, tak i šířku a barvu. Odstíny plotů jsou totožné s WPC terasami Silvadec. Elegantní kombinace kompozitního dřeva se zárukou 25 let, práškově lakovaných hliníkových sloupků s 10 letou zárukou, gabionových panelů, skleněných nebo designových prvků. Designové dílce se dodávají ve světle šedé a antracitově šedé barvě, ve verzi hladké a pískované.123další stránkapresmerovat_automaticky