Akustická podložka pod plovoucí podlahy Multiprotec 1000 3in1 je dokonalým řešením pro podlahové topení s nejnižším součinitelem tepelného odporu (0,006 m²K/W). Podložka výrazně tlumí zvuky vznikající v místnosti (20% akustické zlepšení) a tím je nejúčinnější pro zlepšení akustického komfortu. Díky vysoké odolnosti na zatížení je vhodná pro použití v místnostech s velmi hustým provozem. Ideální pro intenzivně využívané plochy s velmi těžkým provozem díky nejvyššímu koeficientu odporu zátěže - 31 t/m². Požární odolnost Bfl. 3in1 znamená podložku s integrovanou parozábranou Aquastop a překrývající se fólií s páskou.Protipožární třída Bfl-s1.

Podložka se klade stříbrnou fólií nahoru. Balení 8 m2.

Parametry

Parametr Popis
Podlahové topení Ano
Tloušťka mm 1,5
Tepelný odpor m² K/W 0,006
RWS: Útlum odraženého zvuku % 20
IS: Akustická izolace dB 14
CS: Pevnost v tlaku kPa 280
CC: Odolnost bodovému tlaku kPa 25
DL: Dynamická zátěž cyklů >250 000
Rozměry 8 x 1 m
Balení obsahuje m² 8
Vyrovná nerovnosti mm 1,2
Parozábrana Obsahuje
Odolnost vlhkosti SD >150
Materiál Polyuretan
Vhodná pro Laminát a dřevo
Recyklace Ano
Požární klasifikace Bfl-s1
Formát Role
Třída Professional

Přiložené soubory

Montage_Roll_with_aquastop.pdf (1,36 MB)
Návod k montáži

Multiprotec_1000_3in1.pdf (201 kB)
Technický list

Arbiton Multiprotec 1000 3in1 1,5 mm

Katalogové číslo:
5905167816844
Hmotnost:
12.7 kg
Objem:
24.06 l
Výrobce:
Arbiton
Cena s DPH:
1 306 Kč
Dostupnost:
Skladem
MNOŽSTVÍ:
13 bal
bal

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

 

Řada Arbiton PROFESSIONAL představuje vysoce kvalitní podložky pro specifické aplikace. Při praktickém použití, dosahují špičkové hodnoty výkonu a jsou tak vhodné pro náročné uživatele požadující špičkové parametry bez kompromisů.

Akustické zlepšení: Podlaha v závislosti na druhu materiálu vydává zvuky proměnlivé intenzity v různých frekvencích. Pro lidské ucho je zvlášť obtížný zvuk o vysokých frekvencích, který je typicky více výrazný v případě laminátových podlah (kročejový efekt). Podlahová izolace o vysokých parametrech akustického zlepšení účinně tlumí zvuky, které mohou být slyšitelné v místnosti, ve které se tvoří, např. kroky.

Paroizolační zábrana: Podlaha je zvlášť vystavená působení vlhkosti v případech nedávné aplikace nivelizační hmoty nebo umístění ve sklepě. Abychom zabránili zničení, podlahu musíme účinně odizolovat od podloží, a to pomocí odpovídající podlahové izolace, která nepohlcuje vlhkost.

Skladba podložky:
polyuretan PU + minerální složky + AL fólie

Videa


Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky