Kolekce 2422 od Jabo je hustě tkaný syntetický koberec s původní strukturou Jabo a sisalovým vzhledem, vytvářející smíšený obraz. Tato kvalita se velmi dobře hodí pro projektové účely a splňuje všechny požadavky ve světě projektů. I když se nejedná o přírodní materiál, přesto chceme tuto kvalitu ukázat jako sisalový vzhled. Třída zátěže 31, stálé použití na schody, antistatika.

Doporučujeme si před nákupem zapůjčit vzorek koberce 60x40 cm.

Parametry

Parametr Popis
Typ Smyčkový
Styl Multi Level Loop
Název řady 2422
Provedení Metráž
Šíře m 4
Vlákno Polypropylen
Složení vlákna 100%
Podložka rubu Filc
Výška celková mm 5,5
Gramáž celková g/m² 2350
Gramáž vlasu g/m² 850
Vhodné pro podlahové topení Ano
Hořlavost Efl
Použití na schody Stálé
Kolečkové židle Příležitostné
Barva Béžová
Komfort 1
Zátěž 31
Země původu Holandsko
Světelná stálost ≥ 5
Emise formaldehydu µg/m³ E1
Kvalitativní třída Classic Lux

Přiložené soubory

jabo_2422.pdf (4,52 MB)
Stáhněte si technická data

Udrzba koberce Jabo.pdf (896 kB)
Péče o koberce Jabo

2421-2422-2423 cs.pdf (324 kB)
Návod na montáž

Jabo 2422-120 koberec šíře 4m

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Popis zboží

Multi Level Loop

Multi Level Loop - nebo také Scrolly smyčkové koberce s různou výškou smyček, které vytváří texturu nebo trojrozměrný efekt povrchu koberce. Díky tomu jsou na koberci výrazné vzory, což může být příjemný pocit, díky kterému bude každý pokoj vypadat trochu přitažlivěji. Obvykle jsou použity dvě nebo tři různé výšky smyčky, koberce Scroll poskytují dobrou trvanlivost a ležérní vzhled. Každá velikost oka odráží světlo jinak a vznikají tak zajímavé barevné odlesky. Koberce jsou mimořádně odolné. Můžete se také setkat s názvem High-Low Loop Pile, Textured Loop Pile nebo Patterned Textured Loop Pile.

 


 

Upozornění

Fotografie produktu se mohou lišit v závislosti na nastavení monitoru nebo zařízení a světelných podmínkách, především teplotě osvětlení. Fotografie zobrazují pouze vizuální znázornění koberce. Doporučujeme si proto před nákupem zapůjčit od nás vzorky koberců. Vzorky představují výřez originálu, pomocí kterého se můžete přesvědčit o barvě a typu povrchu. Zejména u rustikálních dekorů upozorňujeme na to, že koberec může mít více barev a že vzor se v některých částech koberce nachází a v jiných se liší. Chceme vám nabídnout ty nejlepší příležitosti, jak se dobře rozhodnout. Protože vzorek je někdy důležitý, abyste si byli naprosto jisti, že nová podlaha bude ladit i s vaším nábytkem a vybavením.

Dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku, nelze u tohoto zboží bezdůvodně odstoupit od kupní smlouvy, jelikož bude upraveno podle požadavků kupujícího. U celé výrobní role koberce, toto právo neplatí.

Koberce s filcem doporučujeme celoplošně fixovat např. pomocí fixačních sprejů či nátěrů. Velmi rychlá aplikace poté funguje jako suchý zip a koberec se nemůže v průběhu užívání vlnit.

Tolerance rozměrů: Všechny metrážové koberce se vyrábí dle EN 986 s výrobní tolerancí šíře role ± 1% (např. u šíře 4 metry může být skutečná šíře 396 - 404 cm). Při objednání doporučujeme počítat s rezervou na délku i šíři. V jedné místnosti se nesmí kombinovat různé šíře či výrobní šarže, mohou mít jiný odstín. V různých místnostech se toto neřeší.

Copyright: floorwood.cz, je držitelem autorských práv k uvedeným fotografiím koberců.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky