Stěnové panely Woodele Small Waves jsou široké 12 cm a každý z nich je tvořen 6 kónickými mikrolamelami vyčnívajícími do hloubky 8 mm. Byly navrženy tak, aby spoje mezi panely byly neviditelné a výzdoba stěny tak tvoří soudržný celek. Jádro obkladových panelů je vyrobeno z odolné MDF a celek je zakončen laminem, jak vpředu, tak na bocích, takže panely jsou ihned připraveny k montáži.

Panely Small Waves jsou moderní formou oblíbených nástěnných lamel. Jsou perfektní jako nástěnné a stropní dekorace do kuchyně, obývacího pokoje, ložnice a kanceláře. Obkladové panely se doporučují zejména lidem, kteří hledají moderní řešení a originální designy. Jemnost formy a matného povrchu. Elegantní řešení, které nezahltí váš interiér, ale zdůrazní jeho originální uspořádání. Panely lze montovat na stěny a stropy pomocí montážního lepidla.

Parametry

Parametr Popis
Styl Moderní lineární
Provedení Jednotlivé lamely
Materiál Fóliovaná MDF
Výška mm 18
Šířka mm 120
Délka mm 2750
Tloušťka mm 18
Barva Dub
Typ Obklady
Použití Interiér
Plocha 1 panelu m² 0,33
Lamela (šxv) 120x18
Řada Small Waves

Dekorační MDF panely Small Waves Dub Natura

Katalogové číslo:
68137721
Hmotnost:
3.7 kg
Objem:
5.94 l
Výrobce:
Woodele
Dostupnost: 30 dnů
Naše cena s DPH
767 Kč

Zadejte potřebné množství

ks nebo bm

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Upozornění

Fotografie produktu se mohou lišit v závislosti na nastavení monitoru nebo zařízení a světelných podmínkách, především teplotě osvětlení. Fotografie zobrazují pouze vizuální znázornění výrobku. Doporučujeme si proto před nákupem zakoupit od nás vzorky. Vzorky představují výřez originálu, pomocí kterého se můžete přesvědčit o barvě a typu povrchu. Zejména u rustikálních dekorů upozorňujeme na to, že povrch může mít více barev a že vzor se v některých částech lamely nachází a v jiných se liší. Vzorky a fotografie jsou díky své limitované velikosti pouze ilustrativní a tedy nezávazné pro objednávky. Nesmí být považovány za důvod pro reklamace. Chceme vám nabídnout ty nejlepší příležitosti, jak se dobře rozhodnout. Protože vzorek je někdy důležitý, abyste si byli naprosto jisti, že nová příčka bude ladit i s vaším nábytkem a vybavením.

Stěnové panely zakoupené v odlišných termínech se z důvodu různých výrobních šarží mohou lišit v zrnu, zbarvení, odstínu či rozdělení suků. Proto je důležité při objednávce nakupovat z jedné výrobní série pro celou vaši zakázku a nedělit si objednávky na dílčí.

Copyright: floorwood.cz, popřípadě výrobce, je držitelem autorských práv k uvedeným fotografiím.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky