Univerzální přípravek Fleck&Weg+ na odstraňování vodou rozpustných i vodou nerozpustných skvrn bez tenzidů z textilních podlahovin. Odstraňuje vodou rozpustné i nerozpustné skvrny z koberců ze syntetických vláken. Působí aktivním kyslíkem také proti barevně intenzivním skvrnám jako je červené víno, čaj, ovocné šťávy apod. Je vhodný na odstraňování gumových rýh a rýh od podpatků z elastických podlahovin. Zesiluje účinek proti skvrnám v průběhu intenzivního čištění. V nabídce je také impregnovaný Fleck & Weg - hadřík, který je připraven k okamžitému použití jako „první pomoc“ v domácnosti a na cestách.

Parametry

Parametr Popis
Spotřeba Podle použití
pH hodnota 2,5
Čištění Koberce

Přiložené soubory

tl-cz_fleckweg.pdf (723 kB)
Technický list

Dr. Schutz Fleck&Weg odstraňovač skvrn

Výrobce:
Dr. Schutz
Cena s DPH:
od 167 Kč
Dostupnost:
Již není v nabídce
Foto Katalog. číslo / Název Dostupnost Množství Cena s DPH Koupit kusů
Dr. Schutz Fleck&Weg odstraňovač skvrn 100 ml 1540010062
100 ml
Skladem 3 ks 167 Kč
Dr. Schutz Fleck&Weg odstraňovač skvrn 400 ml 1540040007
400 ml
6 dnů 0 ks 514 Kč

Popis zboží

Oblast použití: Koberce a textilní podlahové krytiny ze syntetických vláken. Vhodný také pro elastické podlahoviny, laminátové podlahy a voděodolné povrchy (např. stoly, skříně).

Použití: Tekutiny nejprve savým hadrem odtupovat, volně ležící nečistoty vysát. Fleck & Weg nastříkat na měkký savý hadřík, který nepouští vlákna (např. vhodný hadřík z mikrovlákna), a skvrnu odstraňovat bodovým odtupováním od kraje do středu skvrny. Místo nedřít. Rozpuštěné nečistoty odsát suchou částí hadříku. U odolných skvrn postup popř. zopakovat. Na závěr místo přečistit čistou vodou a povrch dobře vysušit. Na kobercích popř. položit na vyčištěné místo suchý savý hadřík a mírně zatížit, dojde k lepšímu odsátí zbytkové vlhkosti. U elastických podlahovin ošetřených polymerní disperzí na závěr místo vhodným produktem opět ošetřit. Obzvláště odolné skvrny (červené víno, čaj apod.) v návaznosti na odstranění krátce nastříkněte produktem Fleck & Weg a nechejte jej před dočištěním vodou chvilku působit.

Upozornění: Před použitím vyzkoušet odolnost barev a materiálu přípravkem Fleck & Weg na nenápadném místě. Na choulostivých površích (např. plexisklo, lakované plochy) se vyvarovat delší doby působení. U skvrn, které zestárly a migrovaly do materiálu, popřípadě způsobily barevnou reakci, může být účinnost omezena. Nevdechujte sprejovou mlhu a výpary. Během aplikace většího množství se postarejte o důkladné větrání. Ve vyjímečných případech může na citlivé nebo suché pokožce při delším nebo opakovaném kontaktu s Fleck & Weg přechodně dojít k bílému zabarvení pokožky. Proto případně používejte při aplikaci gumové rukavice.

Videa


Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky