Impregnace spár na bázi vysoce kvalitních vosků a rostlinných olejů. Impregnuje příčné a podélné spáry. Zvyšuje odolnost položených podlah vůči vodě. Učeno pro laminátové podlahy, lakované hotové parketové dílce a lakované korkové podlahy. Není vhodný pro podlahoviny se sraženou hranou nebo s V-spárou. Spotřeba cca. 20-50 ml/m², v závislosti na drsnosti povrchu.

Parametry

Parametr Popis
Balení 250ml
Spotřeba 20-50 ml/m²
Obsah látek Testbenzin, tvrdé vosky
Čištění Laminát

Přiložené soubory

bl_pripravek_na_impregnaci_spar.pdf (77 kB)
Bezpečnostní list CZ

tl-pripravek-na-impregnaci-spar.pdf (726 kB)
Technický list

Dr. Schutz přípravek na impregnaci spár podlah 250 ml

Katalogové číslo:
2260025007
Hmotnost:
0.2 kg
Výrobce:
Dr. Schutz
Cena s DPH:
628 Kč
Dostupnost:
13 dnů
ks

Doporučujeme přikoupit

  • Osmo dvojitá špachtle 270 mm

    Dvojitá špachtle Osmo je vhodná pro zpracování tvrdého voskového oleje a dekoračních vosků. Doporučujeme taktéž...
    Cena s DPH: 1 122 Kč
    Dostupnost: 13 dnůPopis zboží

Použití: Nádobku před použitím důkladně protřepejte, popř. nejprve nahřejte na pokojovou teplotu. Po vyčištění zbytků lepidla a nečistot naneste velmi tenkou vrstvu přípravku na suchou podlahu pomocí pružné plastové nebo ocelové stěrky se zaoblenými rohy a pečlivě jej vpracujte do příčných a podélných spár. Následně ihned přípravek důkladně, pokud možno úplně stěrkou stáhněte z plochy a zbytky odstraňte dokonale pomocí savých hadrů. Poté plochu přeleštěte jednokotoučovým rotačním strojem, vždy za použití bílého padu, který je podložen suchým měkkým hadrem tak, až dosáhnete opticky rovnoměrného vzhledu. Dbejte na včasnou a pravidelnou výměnu leštícího hadru. Pro dosažení plynulé aplikace postupujte po menších úsecích (cca 10 m²). Po 3-4 hodinách, maximálně po zaschnutí přes noc, celou plochu ještě jednou přeleštěte bílým padem. Zamezte předčasnému používání nebo vytírání plochy.

Upozornění: Pozor! Hadry a pady, které obsahují zbytky produktu, se mohou při vysychání a následné oxidaci působením kyslíku samovznítit. Nechejte je proto vyschnout důkladně rozprostřené a vyhazujte až po dokonalém zaschnutí. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Nevdechujte výpary. Při požití nevyvolávejte zvracení. Ihned vyhledejte lékařskou pomoc a předložte obal nebo etiketu.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky