Třívrstvá dřevěná podlaha Par-ky Classic 20 Milk Oak Rustic s výraznou podélnou fází, kartáčovaným povrchem a matným lakem (10 gloss) dotváří přírodní, luxusní vzhled podlahy. Tato varianta má mnoho výhod: první volbou je osobitost dřeva, lepeného na stabiln HDF (Hight Density Fiberboard) a finálně upravenou nášlapnou vrstvu 2 mm s osmi ultra odolnými vrstvami laku. Třídění Rustic suky ještě více zvýrazňují přírodní charakter a krásu dubového dřeva. Podlaha je opatřena antibakteriální vrstvou "Ultrafresh", která eliminuje bakterie v drážkách. Hrany a zámky jsou navíc naimpregnovány proti pronikání vlhkosti Aqua Sealing Complete. Každá lamela má tzv. UNICLIC SYSTEM. Díky tomuto extrémně preciznímu profilování je instalace hračkou.

Parametry

Parametr Popis
Typ Třívrstvá
Provedení Plovoucí
Řada Classic 20
Vzor Prkno
Fáze V2
Dekor Dub
Tón Světlá
Povrchová úprava Lak
Rozměry 10 x 150 x 1185 mm
Balení m2 1,6
Korková podložka Ne
Tloušťka 10
Nášlapná vrstva 2
Podlahové topení Ano
Tepelný odpor m²K/W 0.0701
Tepelná vodivost W/m²K 0,15
Spoj Zámkový
Třídění Rustic
Spodní protitahová vrstva Dýha
Nosná deska HDF
Útlum kročejového hluku dB 16
Hustota Kg/m3 850
Úprava Kartáčovaný

Přiložené soubory

Technicke informace Par-Ky.pdf (685 kB)
Technický list

Instalace.pdf (222 kB)
Návod k montáži

Dřevěná podlaha Par-Ky Classic 20 Milk Oak Rustic

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Popis zboží

Co znamená BRUSHED (KARTÁČOVANÝ)?
Kartáčováním dřeva před lakováním otevřeme póry dřeva. Díky této úpravě zvýrazníme strukturu dřeva a podpoříme vzhled masivní podlahy lakované matným lakem, který vypadá jako přírodní olej. Přitom není nutná náročná údržba olejované podlahy.

Podlaha může být bez problému instalována na podlahové vytápění. Nicméně, protože existují různé druhy podlahového vytápění, doporučujeme řídit se pokyny výrobce. Obecně teplota na povrchu podlahy nesmí překročit 27˚C.

Tajemství odolnosti podlah Par-ky spočívá v systému DSI. DSI je zkratka pro Double-Sided Impregnation (impregnace ze dvou stran). Během procesu lisování, je lepidlo vlisováno tak hluboko do dřeva, dokud není dosaženo úrovně saturace. V průběhu lakování nášlapné vrstvy dřevo absorbuje část laku který se tímto dostane do kontaktu s lepidlem. Díky této technice je dřevo zcela nasyceno a horní vrstva se stává velmi odolnou.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky