Dřevěná žaluzie s čelním vývodem ovládání a provedení lamel 50 mm vyrobená na míru. Vytahování žaluzie se provádí pomocí ovládacího mechanismu provázku s aretací. Naklápění lamel je zajištěno provázky s hruškou. Při objednání dřevěné žaluzie můžete zvolit umístění ovládacích provázku na pravé nebo levé straně. Dřevěné žaluzie můžou být použity také jako dělící prvek v interiéru. Převážně nachází uplatnění ve specifických interiérech s přírodními materiály.

V případě, že budou dřevěné žaluzie namontovány v objektu, kde budou vystaveny vysokému slunečnímu záření nebo vysoké vlhkosti, může dojít k vyblednutí barvy lamely nebo k jejímu ohýbání či kroucení. V těchto případech se jedná o přirozený jev a nebude posuzován jako reklamace. Dřevěné lamely rolety jsou přírodní produkt, tudíž je charakteristika struktury lamely různorodá (suky, různý odstín v létech jedné barvy). Je to přirozený jev pro strukturu dřeva a nepodléhá reklamaci.

Horní nosný profil v odstínu dřeva a dřevěnou krycí lištou. Spodní profil v barvě dřeva. Odstín dřevěných lamel se díky přirozeným vlastnostem dřeva může lišit od barvy na fotografiích a ve vzorníku až o 20%.

Vzorník dekorů můžeme zapůjčit.

Parametry

Parametr Popis
Ovládání Pomocí provázku
Provedení Skládané
Výroba Na míru
Montáž na Zeď, strop
Typ Dřevěná
Šíře lamely mm 50
Materiál látky Dřevo
Maximální plocha m2 4
Umístění Interier
Min. - Max. šířka cm 50 - 240
Min. - Max. výška cm 50 - 300

Přiložené soubory

drevene_zaluzie_fg.pdf (4,40 MB)
Návod na montáž

Dřevěná žaluzie GO Zlatý dub 50 mm na míru

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Popis zboží

  1. Při kombinaci rozměrů, je maximální možná plocha zadání do výroby 5 m2
  2. Minimální šířka žaluzie je 50 cm. Hmotnost 1m2 žaluzie je cca. 2,2 kg.
  3. Žaluzie se montuje pomocí kovových držákù přivrtáním. Dle šířky žaluzie připevníme do roviny daný počet držákù (odpovídající množství držáků obdržíte s roletou dle objednané šíře). Do upevněných držákù vložíme horní profil.
  4. Žaluzie není určena pro venkovní použití.
  5. Pamatujte, že když jsou rolety zvednuté, jejich lamely zabírají určitý prostor. Aby bylo možné okno volně otevírat, mělo by být instalováno takovým způsobem, aby zdvižená clona nezasahovala do otevírání okenního křídla. Na každých 10 cm výšky žaluzie připadá 1,1 cm výšky nábalu + 9 cm horní a spodní profil.

Videa


Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky