Koberce Gaskell Mackay Tartan jsou vlajkovou lodí řady Anglických koberců Axminster. Kolekce Tartan je ohromující a velmi oblíbená řada, která se skládá z elegantních tartanových a kostkovaných vzorů v řadě barev, které se hodí k jakémukoli dekoru. Tartanový vzor okamžitě naznačuje pohodlí a útulnost, což ve spojení s barevnými paletami tvoří moderní řadu s kouzlem tradice. Tartanový koberec je vyroben z 80% kvalitní vlny a 20% Nylonu, což poskytuje veškerou přirozenou izolaci a odolnost vlny s přidanou pevností a zachováním vzhledu umělých vláken. Axminsterový koberec je vhodný pro extra těžké domácí použití nebo náročné komerční použití.

Před nákupem doporučujeme zapůjčit si vzorky koberců.

Parametry

Parametr Popis
Typ Střižený
Styl Velur
Název řady Tartan
Provedení Metráž
Šíře m 4
Vlákno Vlna
Složení vlákna 80% Vlna + 20% PA
Podložka rubu AB
Výška vlasu mm 7,5
Výška celková mm 10,5
Gramáž celková g/m² 2070 - 2500
Gramáž vlasu g/m² 1225
Počet vpichů /m² 86.940
Hořlavost Cfl-s1
Použití na schody Stálé
Kolečkové židle Ne
Barva Mix
Komfort 4
Zátěž 32
Země původu Velká Británie
Tog 1,6
Světelná stálost ≥ 5
Konstrukce Axminster
Opakování vzoru cm 33 / 33
Emise formaldehydu µg/m³ E1
Kvalitativní třída Premium

Přiložené soubory

tartan-collection.pdf (2,53 MB)
Stáhněte si technická data

Gaskell Mackay Tartan Ben Nevis koberec šíře 4m

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Popis zboží

Velur - pro bezkonkurenční luxus, hladký povrch a dekadentní pohodlí pod nohama je jedinou volbou Sametové koberece, také známé jako „velurové“ nebo „plyšové“ a poskytnou vám luxusní pocit, který je pod nohama velmi pohodlný. Velurový koberec kombinuje tradiční metody výroby koberců s modernějším, krátkým, hustým, jednotným střihem. Tato chytrá kombinace má za následek jemný, ale kompaktní pocit „naboso“. Díky svému krátkému vlasu a jemným přízím se velurové koberce nejlépe hodí do místností s nízkým provozem, jako jsou pokoje pro hosty nebo formální salonky. Příze obsahuje velmi malý zákrut, což umožňuje, aby se konce spojily dohromady, což dále zlepšuje celkový povrch. Velurové koberce mají tendenci „stínit“ při intenzivním používání. Stopy a vysávání se snadno zobrazují a barva vypadá místo od místa jinak, protože vlákna ležící v různých směrech odrážejí světlo odlišně.

 


 

Upozornění

Fotografie produktu se mohou lišit v závislosti na nastavení monitoru nebo zařízení a světelných podmínkách, především teplotě osvětlení. Fotografie zobrazují pouze vizuální znázornění koberce. Doporučujeme si proto před nákupem zapůjčit od nás vzorky koberců. Vzorky představují výřez originálu, pomocí kterého se můžete přesvědčit o barvě a typu povrchu. Zejména u rustikálních dekorů upozorňujeme na to, že koberec může mít více barev a že vzor se v některých částech koberce nachází a v jiných se liší. Chceme vám nabídnout ty nejlepší příležitosti, jak se dobře rozhodnout. Protože vzorek je někdy důležitý, abyste si byli naprosto jisti, že nová podlaha bude ladit i s vaším nábytkem a vybavením.

Dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku, nelze u tohoto zboží bezdůvodně odstoupit od kupní smlouvy, jelikož bude upraveno podle požadavků kupujícího. U celé výrobní role koberce, toto právo neplatí.

Tolerance rozměrů: všechny metrážové koberce se vyrábí dle EN 986 s výrobní tolerancí šíře role ± 1% (např. u šíře 4 metry může být skutečná šíře 396 - 404 cm). Při objednání doporučujeme počítat s rezervou na délku i šíři. V jedné místnosti se nesmí kombinovat různé šíře či výrobní šarže, mohou mít jiný odstín. V různých místnostech se toto neřeší.

Copyright: floorwood.cz je držitelem autorských práv k uvedeným fotografiím koberců.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky