Hotelový koberec Carus Hospitality z kolekce Blossom & Spring, světa svěžích barev a vzorů, které rozzáří vaše prostory. Střižený koberec typu Saxony s velmi vysokou úrovní pohodlí (***), vytvoří v interiéru pocit luxusu. Třída zátěže tohoto hotelového koberce je 32, dovoluje stálé použití kolečkových židlí. Hustota vlau 900 g/m², protipožární třída Bfl. Při výrobě tohoto koberce se používá vysoce kvalitní příze 100% PA6, barvící speciální technika, která zajišťuje jednotné zabarvení a hloubku nitě, trvanlivost a odolnost proti opotřebení.

Parametry

Parametr Popis
Typ Střižený
Styl Saxony
Provedení Metráž
Šíře m 4
Vlákno Polyamid
Složení vlákna 100%
Podložka rubu AB
Výška vlasu mm 6
Výška celková mm 8
Gramáž celková g/m² 1945
Gramáž vlasu g/m² 900
Počet vpichů /m² 161.400
Vhodné pro podlahové topení Ano
Tepelný odpor m²K/W 0,072
Kročejová neprozvučnost 25 dB
Hořlavost Bfl-s1
Použití na schody Ne
Kolečkové židle Stálé
Barva Červená
Komfort 3
Zátěž 32
Země původu Belgie

Carus Blossom Spring BS008 HD001 koberec šíře 4m

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Popis zboží

Saxony koberce jsou oblíbené pro svůj luxusní vzhled, plyšový pocit a hluboký vlas, díky čemuž jsou oblíbenou volbou pro moderní i tradiční interiéry. Tento typ koberce je typicky velmi hustý, měkký a dává chůzi „plyšový“ pocit. Zobrazují stopy po chůzi a stopy po vysavači, takže je ideální pro ložnice. Vlákna u saxony koberců jsou rovná a směřují stejným směrem, takže když se vlas pohybuje, barva koberce se přirozeně posouvá ze světlé do tmavé (nebo naopak). Koberce Saxony jsou často srovnávány se svým Velurovým protějškem, protože má podobný luxusní vzhled a kvalitu. Proces výroby koberce saxony zahrnuje pevné zkroucení vláken, jejich rozřezání na délku a následné použití tepla, aby se zajistilo, že struktura zůstane zachována. Jednotný odstín a vzhled celého saxony koberce je fantastický pro ty, kteří rádi mění svůj interiérový design, protože doplní veškerý nábytek a dekorace.

 

 


 

Upozornění

Fotografie produktu se mohou lišit v závislosti na nastavení monitoru nebo zařízení a světelných podmínkách, především teplotě osvětlení. Fotografie zobrazují pouze vizuální znázornění koberce. Doporučujeme si proto před nákupem zapůjčit od nás vzorky koberců. Vzorky představují výřez originálu, pomocí kterého se můžete přesvědčit o barvě a typu povrchu. Zejména u rustikálních dekorů upozorňujeme na to, že koberec může mít více barev a že vzor se v některých částech koberce nachází a v jiných se liší. Chceme vám nabídnout ty nejlepší příležitosti, jak se dobře rozhodnout. Protože vzorek je někdy důležitý, abyste si byli naprosto jisti, že nová podlaha bude ladit i s vaším nábytkem a vybavením.

Dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku, nelze u tohoto zboží bezdůvodně odstoupit od kupní smlouvy, jelikož bude upraveno podle požadavků kupujícího. U celé výrobní role koberce můžete odstoupit.

Copyright: floorwood.cz, popřípadě výrobce, je držitelem autorských práv k uvedeným fotografiím koberců.

Tolerance rozměrů dle normy ČSN 14159 je 1% (min 3cm), doporučujeme objednat vždy spíše větší rozměr s rezervou.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky