Termotapeta Marbet THERMO-TAP je vhodná pro následnou vnitřní izolaci obytných prostor, používá se jako izolační bariéra omrzlých stěn budov. Polystyrenové izolační tapety se aplikují na stěny a snižují tepelné ztráty. Vyrovnávají nepravidelnosti povrchu, pokrývají trhliny ve zdi, udržují stěny suché. S vnější vrstvou papíru jsou ideálním základem pro dekorativní tapety. Tapetu lze přetírat všemi akrylovými a vodou ředitelnými barvami. Bez rozpouštědel a CFCs, výrobek neobsahuje škodlivé látky.

  • Šetří vysoké náklady na vytápění
  • Chrání proti chladu a vlhkosti
  • Zabraňuje nahromadění plísní

Balení obsahuje: 5 m2. Rozměry role tapety jsou 0,5 metru x 10 metru x 6 mm. Na jedno balení budete potřebovat 1,5 kg lepidla.

Vhodné podklady: beton, nenatřená omítka. Povrch by měl být očištěn od nečistot, prachu, mastnoty, vosku a jiných nečistot. Stará, šupinatá barva a popraskané omítky musí být odstraněny. Spáry by měly být vyplněny tmelem nebo maltou. Naneste lepidlo Soudal a rozprostřete na povrchu špachtlí. Přiložte dosedací plochu na stěnu a rovnoměrně přitlačte. Zbytky lepidla ihned odstraňte vlhkým hadříkem.

Parametry

Parametr Popis
Materiál Zpěněný polystyren
Rozměry mm 0,5m x 10m x 6 mm
Tloušťka mm 6
Balení obsahuje m² 5
Hustota kg/m³ 50

Přiložené soubory

Thermostop.pdf (795 kB)
Návod k použití

Izolační tapeta Marbet Thermo-Tap 6 mm

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Popis zboží


Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky