Vzrušující vzhled a dojem kobercových čtverců Vorwerk Contura Design SL díky inovativní technice všívání, která vytváří různé výšky smyček. Nejvyšší smyčka je mírně střížená, aby poskytovala elegantní 3D efekt. To zaručuje výjimečně brilantní barvy a živý efekt. Díky matným nebo třpytivým vláknům, získávají tyto kobercové čtverce body za jemné nebo nápadné velkoplošné vzory.

Strukturované kobercové čtverce Vorwer Superior 1028 SL Sonic ve formátu 50 x 50 cm jsou rozměrově stabilní s ekologickou samonivelační těžkou filcovou vrstvou CoaTEX s výrazně zlepšenými zvukovými a akustickými hodnotami nárazu. Výrazně vážou jemný prach a díky své speciální filcové spodní vrstvě bez bitumenu nebo PVC jsou zcela bez zápachu. Současně snižují nárazový zvuk až o 27 dB, snižují dobu dozvuku o 40% ve srovnání s tvrdou podlahou.

Pochozí vlákno je vyrobeno výhradně z recyklovaného vlákna ECONYL PA 100% PA 6, které se recykluje například ze starých rybářských sítí. Díky použití tohoto materiálu, šetrného k životnímu prostředí, mají tyto kobercové čtverce certifikaci GREEN LABEL PLUS a splňují přísné hodnoty stanovené US Carpet and Rug Institute.

Parametry

Parametr Popis
Typ Smyčkový
Styl Multi Level Loop
Název řady Contura
Provedení Čtverce
Rozměr 50 x 50
Vlákno Polyamid
Složení vlákna 100%
Podložka rubu CoaTEX
Výška vlasu mm 3,1
Výška celková mm 9,3
Gramáž celková g/m² 3700
Gramáž vlasu g/m² 670
Vhodné pro podlahové topení Ano
Tepelný odpor m²K/W 0,17
Kročejová neprozvučnost 27 dB
Hořlavost Bfl-s1
Použití na schody Ne
Kolečkové židle Stálé
Barva Mix
Komfort 1
Zátěž 33
Balení obsahuje 2,5 m2
Země původu Německo

Přiložené soubory

Navod.pdf (328 kB)
Návod k pokládce

contura_design_sl_sonic.pdf (503 kB)
Technický list

vorwerk_Fliesen cs.pdf (514 kB)
Návod na pokládku

Kobercové čtverce Contura Design SL Sonic 3P45

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Popis zboží

Multi Level Loop - nebo také Scrolly smyčkové koberce s různou výškou smyček, které vytváří texturu nebo trojrozměrný efekt povrchu koberce. Díky tomu jsou na koberci výrazné vzory, což může být příjemný pocit, díky kterému bude každý pokoj vypadat trochu přitažlivěji. Obvykle jsou použity dvě nebo tři různé výšky smyčky, koberce Scroll poskytují dobrou trvanlivost a ležérní vzhled. Každá velikost oka odráží světlo jinak a vznikají tak zajímavé barevné odlesky. Koberce jsou mimořádně odolné. Můžete se také setkat s názvem High-Low Loop Pile, Textured Loop Pile nebo Patterned Textured Loop Pile.

 


 

Nový typ syntetického sekundárního podkladu CoaTEX sestává ze silně vpichované a kalandrované polyesterové podložky. Podkladní podložka CoaTEX je zcela recyklovatelná, má o 30% nižší hmotnosti ve srovnání s bitumenem, vykazuje nejlepší vlastnosti pro pokládku a vysokou rozměrovou stálost. Rovnoměrně přispívá ke zdravému vnitřnímu pracovnímu klimatu. Čtverce lze využít v kancelářích nebo podnikatelských zónách a výrazně zvyšují pohodlí chůze spolu s akustickými vlastnostmi, kdy lépe pohlcují zvuk. Dále je textilní podložka bez zápachu.

Výhody čtverců Vorwerk

 • Certifikace „snížení jemných prachových částic ve vzduchu v místnosti“
 • Bez zápachové, díky filcové podložce
 • Snížení nárazového zvuku až o 35 dB
 • Optimální akustické vlastnosti díky absorpci zvuku (kročejové neprůzvučnosti)
 • Zkrácení doby dozvuku až o 40% ve srovnání s tvrdou podlahou
 • Prostorová ochrana tepla vede ke snížení nákladů na vytápění
 • Zcela recyklovatelné
 • Tvarově stálé
 • Doporučené pro alergiky
 • Lepší pohodlí při chůzi
 • Snadná manipulace díky o 30% nižší hmotnost

 

UNIKÁTNÍ PODLAHOVÉ KRYTINY OD ROKU 1883. VYROBENÉ V NĚMECKU. VYROBENO VORWERKEM.
Koberce Vorwerk jsou od roku 1883 jedinečnou kombinací vynikající kvality, udržitelných inovací a globálně oceněného designu. Již více než 130 let si miliony spokojených zákazníků užívají produkty tohoto tradičního německého výrobce ve svých domovech a kancelářích. Současně Vorwerk neustále definuje limity podlahových krytin, aby nabídl produkty, jejichž styl a kvalita nikdy nevystoupí z módy ani po mnoha letech. Vývoj koberců, výroba a zajištění kvality probíhají v centrále v německém Hamelnu a zaručují, že všestranný příslib značky „Je to Vorwerk!“ je díky dokonalému výkonu dodržen.


 

Upozornění

Fotografie produktu se mohou lišit v závislosti na nastavení monitoru nebo zařízení a světelných podmínkách, především teplotě osvětlení. Fotografie zobrazují pouze vizuální znázornění koberce.

Copyright: floorwood.cz, popřípadě výrobce, je držitelem autorských práv k uvedeným fotografiím koberců.

Zásoby koberců u výrobců nebo distributorů, které nejsou skladem v ČR, se neustále mění, proto před objednáním zašlete dotaz s potřebným množstvím. Zjistíme aktuální dostupnost požadovaného množství uvedeného koberce.

Videa


Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky