Skutečný klasický orientální designový koberec Osta Kashqai je strojově utkán ze 100% čisté nové česané vlny s působivými 670000 body na metr čtvereční a hustým vlasem o výšce 8,2 mm. Overlockový šev na bocích a konce jsou ohnuty, slepeny a sešity, aby byl zajištěn úhledný a odolný povrch. Barevné schéma je zastoupeno jak sytými, tak tlumenými odstíny, inspirované tradičními orientálními vzory koberců. Koberec kombinuje barvy - jemnou terakotovou, vínově červenou, béžovou, krémovou, zlatou a modrozelenou. Orientální motivy jsou samozřejmě vhodné nejen pro vytváření etnických interiérů, takové koberce zaujmou své právoplatné místo v interiéru ve stylu fusion, art deco, vintage. Koberec je vhodný pro těžké domácí použití. Přirozeně zpomalující hoření.

Parametry

Parametr Popis
Typ Klasický
Název řady Kashqai
Provedení Kusový
Vlákno Vlna
Složení vlákna 100%
Výška vlasu mm 8,3
Gramáž celková g/m² 2700
Počet vpichů /m² 670.000
Barva Červená
Země původu Belgie

Kusový koberec Kashqai 4301-300

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Popis zboží

Upozornění

Fotografie produktu se mohou lišit v závislosti na nastavení monitoru nebo zařízení a světelných podmínkách, především teplotě osvětlení. Fotografie zobrazují pouze vizuální znázornění koberce.

  • Copyright: floorwood.cz, popřípadě výrobce, je držitelem autorských práv k uvedeným fotografiím koberců.
  • Koberce vždy pokládejte na rovnou, suchou a hladkou plochu. Pokud koberec klouže, položte jej na protiskluznou podložku, která zamezí pohybu koberce po podkladu.
  • Robotické vysavače jsou určeny téměř výhradně na hladké typy podlah. Nepoužívejte vysavač s rotačním kartáčem, protože by to mohlo poškodit váš koberec.
  • Pravidelně jednou týdně vysávejte koberec běžně dostupným vysavačem, abyste odstranili prach a nečistoty. Pokud je koberec vystaven vyšší frekvenci pohybu osob, vysávejte i několikrát týdně.
  • Skvrny odstraňte vlhkým hadříkem. Neroztírejte. Nenechte skvrny zaschnout. Vždy postupujte od vnější strany skvrny směrem dovnitř.
  • Hloubkové čištění koberce odstraní veškerou zašlapanou špínu, než se však do něj pustíte ověřte si, že daný čisticí prostředek je pro tento typ koberce vhodný, špatně zvolená technika nebo nevhodný čistič může snížit životnost koberce nebo jej zcela znehodnotit.
  • I ty nejkvalitnější koberce mohou během prvních několika měsíců "pouštět chmýří". Toto je normální proces, prosím, pravidelně vysávejte koberec a tím se viditelně sníží. Nejlepší způsob, jak vysát koberec, je pomalu v obou směrech (délka a šířka koberce).
  • Některé jednotlivé ňitě se mohou uvolnit během prvních několika týdnů používání. Netahejte delší nitě vyčnívající z povrchu. Tyto nitě odstřihněte malými nůžkami.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky