Grafitové vertikální lamely 30*70 jsou elegantním řešením do stylových místností. Lamelová dělicí stěna je moderní způsob, jak oddělit různé zóny v interiéru. Matná povrchová úprava je poutavá a snadno se udržuje.

Potřebujete vytvořit poloprůhledný předěl místností? Pak jsou lamely Woodele Slats 4S do prostoru s jádrem z MDF a laminovaným povrchem ze všech 4 stran, tou správnou volbou. Bez námahy dodají každému interiéru další rozměr.

Dělící lamely se snadno instalují a vytvářejí úžasný dekorativní efekt v každé místnosti. Kromě toho je můžete použít vertikálně, horizontálně nebo diagonálně k vytvoření trendové a velmi dekorativní hry linií. Vzhledem k tomu, že 4stranná varianta dělících lamel je celoobvodově laminována, lze tyto lamely použít jako samostatný prvek.

Woodele Slats lamely jsou velmi jednoduchý základní produkt, který vyniká v kreativní aplikaci. Poskytuje Vám možnost rozhodnout o vzhledu, který získáte při montáži, lamely nejsou spojeny do panelů, ponechávají možnost volby rozteče mezi jednotlivými lamelami.

Tyto latě se prodávají po kusech, ale existují i ​​kompletní sady hotových příček k montáži do kterých není potřeba nic vrtat ani opracovávat - stačí je složit.

Cena je uvedena za 1 ks lamely.

Parametry

Parametr Popis
Provedení Jednotlivé latě
Materiál Fóliovaná MDF
Výška mm 70
Šířka mm 30
Délka mm 2750
Použití Interiér
Lamela (šxv) 30x70
Řada Intense

Přiložené soubory

navod_na_montaz.pdf (3,14 MB)
Návod na montáž

Lamely na příčky 30*70*2750 Graphite Opus

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Upozornění

Fotografie produktu se mohou lišit v závislosti na nastavení monitoru nebo zařízení a světelných podmínkách, především teplotě osvětlení. Fotografie zobrazují pouze vizuální znázornění výrobku. Doporučujeme si proto před nákupem zakoupit od nás vzorky. Vzorky představují výřez originálu, pomocí kterého se můžete přesvědčit o barvě a typu povrchu. Zejména u rustikálních dekorů upozorňujeme na to, že povrch může mít více barev a že vzor se v některých částech lamely nachází a v jiných se liší. Vzorky a fotografie jsou díky své limitované velikosti pouze ilustrativní a tedy nezávazné pro objednávky. Nesmí být považovány za důvod pro reklamace. Chceme vám nabídnout ty nejlepší příležitosti, jak se dobře rozhodnout. Protože vzorek je někdy důležitý, abyste si byli naprosto jisti, že nová příčka bude ladit i s vaším nábytkem a vybavením.

Lamely zakoupené v odlišných termínech se z důvodu různých výrobních šarží mohou lišit v zrnu, zbarvení, odstínu či rozdělení suků. Proto je důležité při objednávce nakupovat z jedné výrobní série pro celou vaši zakázku a nedělit si objednávky na dílčí.

Copyright: floorwood.cz, popřípadě výrobce, je držitelem autorských práv k uvedeným fotografiím.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky