Stylový a luxusní koberec Lano SWEET Elegance z jedinečné inovativní kolekce koberců vyrobená ze 100% polypropylenu. Bytový koberec s řezaným vlasem a nejvyšším hodnocením komfortu 5. Měkký koberec typu Saxony = luxus pod nohama, výška vlasu 12 mm, celková tloušťka 18 mm. Snížení kročejového hluku 25 dB. Super odolný vůči skvrnám - lze čistit bělením.

Doporučujeme před nákupem zapůjčit si vzorky koberců.

Parametry

Parametr Popis
Typ Střižený
Styl Saxony
Provedení Metráž
Šíře m 5
Vlákno Polypropylen
Složení vlákna 100%
Podložka rubu AB
Výška vlasu mm 16
Výška celková mm 18
Gramáž celková g/m² 3160
Gramáž vlasu g/m² 2190
Počet vpichů /m² 143.325
Tepelný odpor m²K/W 0,24
Kročejová neprozvučnost 25 dB
Hořlavost Efl-s1
Použití na schody Příležitostné
Kolečkové židle Ne
Barva Šedá
Komfort 5
Zátěž 22
Země původu Holandsko
Tog 2,4
Světelná stálost ≥ 5
Těkavé organické látky VOC µg/m³ < 100
Emise formaldehydu µg/m³ < 10
Kvalitativní třída Classic Lux

Přiložené soubory

Lano-sweet-elegance.pdf (95 kB)
Stáhněte si technická data

installation-instructions cs.pdf (374 kB)
Návod na pokládku

Lano Sweet Elegance 820 Slate koberec šíře 5m

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Saxony koberce jsou oblíbené pro svůj luxusní vzhled, plyšový pocit a hluboký vlas, díky čemuž jsou oblíbenou volbou pro moderní i tradiční interiéry. Tento typ koberce je typicky velmi hustý, měkký a dává chůzi „plyšový“ pocit. Zobrazují stopy po chůzi a stopy po vysavači, takže je ideální pro ložnice. Vlákna u saxony koberců jsou rovná a směřují stejným směrem, takže když se vlas pohybuje, barva koberce se přirozeně posouvá ze světlé do tmavé (nebo naopak). Koberce Saxony jsou často srovnávány se svým Velurovým protějškem, protože má podobný luxusní vzhled a kvalitu. Proces výroby koberce saxony zahrnuje pevné zkroucení vláken, jejich rozřezání na délku a následné použití tepla, aby se zajistilo, že struktura zůstane zachována. Jednotný odstín a vzhled celého saxony koberce je fantastický pro ty, kteří rádi mění svůj interiérový design, protože doplní veškerý nábytek a dekorace.

 

 


 

Upozornění

Fotografie produktu se mohou lišit v závislosti na nastavení monitoru nebo zařízení a světelných podmínkách, především teplotě osvětlení. Fotografie zobrazují pouze vizuální znázornění koberce. Doporučujeme si proto před nákupem zapůjčit od nás vzorky koberců. Vzorky představují výřez originálu, pomocí kterého se můžete přesvědčit o barvě a typu povrchu. Zejména u rustikálních dekorů upozorňujeme na to, že koberec může mít více barev a že vzor se v některých částech koberce nachází a v jiných se liší. Chceme vám nabídnout ty nejlepší příležitosti, jak se dobře rozhodnout. Protože vzorek je někdy důležitý, abyste si byli naprosto jisti, že nová podlaha bude ladit i s vaším nábytkem a vybavením.

Dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku, nelze u tohoto zboží bezdůvodně odstoupit od kupní smlouvy, jelikož bude upraveno podle požadavků kupujícího. U celé výrobní role koberce, toto právo neplatí.

Tolerance rozměrů: Všechny metrážové koberce se vyrábí dle EN 986 s výrobní tolerancí šíře role ± 1% (např. u šíře 4 metry může být skutečná šíře 396 - 404 cm). Při objednání doporučujeme počítat s rezervou na délku i šíři. V jedné místnosti se nesmí kombinovat různé šíře či výrobní šarže, mohou mít jiný odstín. V různých místnostech se toto neřeší.

Copyright: floorwood.cz je držitelem autorských práv k uvedeným fotografiím koberců.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky