Látková roleta Franc Gardiner S-line Mizar Borneo s transparentní látkou 100% PES a gramáží 112 g/m2. Mizar je velmi zajímavá, extrémně dekorativní látka s jemným květinovým vzorem. Je to nejkrásnější látka pro rolety, která může úspěšně nahradit závěs. Tlumené, teplé barvy této série odkazují na exotické klima tropických ostrovů. Roleta je určena pro montáž na zeď nebo nadpraží přivrtáním. Transparentní rolety Mizar S-line jsou navinuty na hliníkové hřídeli Ø 32 mm. Průměr nosné hřídele je důležitý u větších rozměrů rolet, roleta se v čase neprohne a bude sloužit po delší čas.

S-line rolety v základní konfiguraci mají spodní kovové ukončení T4 ve 4 odstínech a bílý řetízkový mechanismus z plastu s kovovými držáky. Z příplatkových doplňků lze zvolit spodní lištu z hliníku ve 3 provedeních + montážní profil. U rolet na míru zadáváte do výroby šíři látky.

Můžete zvolit roletu smontovanou v kuse včetně hliníkového montážního profilu, montáž je poté jednodušší. Stačí navrtat klipy, do kterých se celá roleta zacvakne. Volbu montážního profilu doporučujeme, montáž je s ním velice jednoduchá. Roleta včetně montážního profilu se jednoduše demontuje.

Parametry

Parametr Popis
Provedení Transparentní
Výroba Na míru
Montáž na Zeď, strop
Hřídel 32
Barva Hnědá
Řada Mizar
Materiál látky 100% PES
Tloušťka tkaniny mm 0,40
Gramáž tkaniny g/m2 112
Stálobarevnost látky >5
Ts - Solární propustnost % 24 - 28
As - Solární absorpce % 72 - 76
Čištění Na mokro
Umístění Interier
Min. - Max. šířka cm 60 - 200
Min. - Max. výška cm 100 - 240
Šířka mechanismu 23 + 17 mm

Přiložené soubory

S-M-L line.pdf (160 kB)
Návod na montáž

Látková roleta S-line 32 Mizar 105

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky