18 mm vysoký koberec Saxony s řezaným vlasem Condor EXCELLENCE je přímo "nabušený" parametry. 2160 gramů vlákna na metr čtvereční, zátěžová třída koberce 32 s nejvyšším možným komfortem 5, stálé použití kolečkových židlí, předurčuje tento hustý koberec použít v každé místnosti domu. Ultra měkká dvouvrstvá příze s vynikající povrchovou úpravu Intenza z polypropylenu v neutrálních odstínech. Příze se otáčí a uzamkne dohromady, aby se maximalizovala trvanlivost a udržel vzhled pro lepší výkon koberce, zatímco jeho super měkký dotyk dodává luxusní pocit vašim chodidlům. Tento těžký huňatý koberec je vyroben pomocí systému čistých přízí, který nabízí maximální odolnost proti skvrnám. 

Před nákupem doporučujeme zapůjčit si od nás vzorky koberců.

Parametry

Parametr Popis
Typ Střižený
Styl Saxony
Provedení Metráž
Šíře m 5
Vlákno Polypropylen
Složení vlákna 100%
Podložka rubu AB
Výška vlasu mm 16
Výška celková mm 18
Gramáž celková g/m² 3120
Gramáž vlasu g/m² 2160
Počet vpichů /m² 156.000
Tepelný odpor m²K/W 0,161
Hořlavost Efl-s1
Použití na schody Příležitostné
Kolečkové židle Stálé
Barva Hnědá
Komfort 5
Zátěž 32
Země původu Holandsko
Světelná stálost 4-5
Těkavé organické látky VOC µg/m³ < 100
Emise formaldehydu µg/m³ < 10
Kvalitativní třída Standard

Přiložené soubory

condor-excellence.pdf (102 kB)
Technický list

Condor Excellence 9040 zátěžový koberec šíře 5m

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Saxony

Saxony - koberce jsou oblíbené pro svůj luxusní vzhled, plyšový pocit a hluboký vlas, díky čemuž jsou oblíbenou volbou pro moderní i tradiční interiéry. Tento typ koberce je typicky velmi hustý, měkký a dává chůzi „plyšový“ pocit. Zobrazují stopy po chůzi a stopy po vysavači, takže je ideální pro ložnice. Vlákna u saxony koberců jsou rovná a směřují stejným směrem, takže když se vlas pohybuje, barva koberce se přirozeně posouvá ze světlé do tmavé (nebo naopak). Koberce Saxony jsou často srovnávány se svým Velurovým protějškem, protože má podobný luxusní vzhled a kvalitu. Proces výroby koberce saxony zahrnuje pevné zkroucení vláken, jejich rozřezání na délku a následné použití tepla, aby se zajistilo, že struktura zůstane zachována. Jednotný odstín a vzhled celého saxony koberce je fantastický pro ty, kteří rádi mění svůj interiérový design, protože doplní veškerý nábytek a dekorace.

 

 


 

Upozornění

Fotografie produktu se mohou lišit v závislosti na nastavení monitoru nebo zařízení a světelných podmínkách, především teplotě osvětlení. Fotografie zobrazují pouze vizuální znázornění koberce. Doporučujeme si proto před nákupem zapůjčit od nás vzorky koberců. Vzorky představují výřez originálu, pomocí kterého se můžete přesvědčit o barvě a typu povrchu. Zejména u rustikálních dekorů upozorňujeme na to, že koberec může mít více barev a že vzor se v některých částech koberce nachází a v jiných se liší. Chceme vám nabídnout ty nejlepší příležitosti, jak se dobře rozhodnout. Protože vzorek je někdy důležitý, abyste si byli naprosto jisti, že nová podlaha bude ladit i s vaším nábytkem a vybavením.

Dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku, nelze u tohoto zboží bezdůvodně odstoupit od kupní smlouvy, jelikož bude upraveno podle požadavků kupujícího. U celé výrobní role koberce, toto právo neplatí.

Tolerance rozměrů: všechny metrážové koberce se vyrábí dle EN 986 s výrobní tolerancí šíře role ± 1% (např. u šíře 4 metry může být skutečná šíře 396 - 404 cm). Při objednání doporučujeme počítat s rezervou na délku i šíři. V jedné místnosti se nesmí kombinovat různé šíře či výrobní šarže, mohou mít jiný odstín. V různých místnostech se toto neřeší.

Copyright: floorwood.cz je držitelem autorských práv k uvedeným fotografiím koberců.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky