Montážní lepidlo Mardom Decor Fix Pro na vodní bázi připravené k použití s velmi vysokou počáteční lepivostí (125 kg/m²) a vysokou konečnou pevností. Mimořádně vhodné pro porézní povrchy. Lepidlo rychle zasychá a pevně spojuje dekorativní prvky se stavebními povrchy - minerální omítky, sádrokartony, sádru, beton, cihly, ale také dřevo a dřevu podobné materiály. Pojivo neobsahuje škodlivá rozpouštědla, je bez zápachu a je plně vhodné pro štukovou instalaci. Nestéká ze stropu ani svislých ploch. Po zaschnutí lze lepidlo natřít.

Způsob použití: Lepidlo nanášejte pomocí vytlačovací pistole ve stejných housenkách nebo bodech na jeden z lepených materiálů. Vždy naneste housenku na hrany součástí a na hrany a rohy panelů. Plochy ihned přitiskněte k sobě a přitlučte gumovým kladívkem. V případě potřeby podepřete. Lepidlo může být zatíženo po 24 - 48 h.

Parametry

Parametr Popis
Vydatnost m²/l 300 ml = 8 metrů lišty, nebo 4 panely
Typ Lepidla
Velikost balení Kartuš 300 ml
Doba schnutí 24 - 48 hodin
Teplota při zpracování +5 °C až +30 °C
Konzistence Pasta

Přiložené soubory

Fix Pro Technical Data Sheet EN.pdf (658 kB)
Stáhněte si technická data

Mardom Decor Fix Pro Adhesive montážní lepidlo 300 ml

Katalogové číslo:
5411183089266
Hmotnost:
0.4 kg
Výrobce:
Mardom
Cena s DPH:
156 Kč
Dostupnost:
Skladem
MNOŽSTVÍ:
1 ks
ks

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Pro montáž nástěnných lamel na čistou, hladkou, suchou a natřenou stěnu doporučujeme montážní lepidlo Mardom Fix Pro. Lepidlo Mardom Max doporučujeme pro instalaci lamel na drsné, kluzké a obtížné povrchy.

Čištění: Před vytvrzením lze Fix Pro z obkladů a nářadí odstranit vodou. Vytvrzený Fix Pro lze odstranit pouze mechanicky.

Videa


Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky