Marmoleum v dílcích Modular Lines Caribbean shore ve formátu prkna 100 x 25 cm. Kolekce Lines je sestavena ve světlejších - žlutých, středních - hnědých a tmavších - šedých barvách. Rozměry prken jsou 100 x 25 cm a 100 x 15 cm. Kromě toho jsou v nabídce také čtverce 50 x 50 cm. 15 individuálních barev řazených dle odstínu a barevného tónu tak, aby utvořili tuto úžasnou kolekci prken a čtverců. Striato je ideální pro vytváření přirozeně vypadajících podlah, pěkně seřazených do struktury rybí kosti, v jednotných barvách nebo v rafinovaném barevném mixu, s nádechem abstraktních dřevin.

Marmoleum Modular je jedinečné v tom, že každý tvar a formát je řezán samostatně ze základního materiálu. Dobře instalované dílce k sobě pasují bez spáry a není je tudíž nutné svařovat. Polyesterová rubová strana zaručuje produktu vynikající rozměrovou stálost a to dokonce i při instalaci na větší ploše. Marmoleum Modular je z výroby ošetřeno povrchovou úpravou Topshield 2, dvouvrstvou akrylátovou úpravou na vodní bázi, která materiál chrání před poškrábáním a špínou. Rovněž zajišťuje snadné čištění a údržbu. Podlaha si díky povrchové úpravě Topshield 2 udrží dlouhodobě krásný vzhled. Tato podlaha je udržitelnou alternativou ke všem designovým dílcovým podlahám, které jsou dnes na trhu. S novou povrchovou úpravou Topshield 2 je podlaha připravená k použití ihned po pokládce, není třeba dodatečná zvláštní údržba.

Lepení do mokrého až polomokrého lůžka (min. 5 minut a max. 25 minut po nanesení lepidla). Čtverce lepíme vždy od prostředka. Otáčet každý 2. čtverec (směrovost + vytlačení lepidla do spár).

Vzorníky podlah Modular můžeme zapůjčit.

Parametry

Parametr Popis
Typ Marmoleum
Provedení K lepení
Zátěž 43
Vzor Prkno
Fáze Ne
Tón Střední
Rozměry 100 x 25
Balení m2 3
Tloušťka 2,5
Podlahové topení Ano
Tepelný odpor m²K/W 0,014
Tepelná vodivost W/m²K 0,170
Lepení Ano
Útlum kročejového hluku dB ≤ 5 dB

Přiložené soubory

Forbo Marmoleum Modular TL.pdf (169 kB)
Technický list

Forbo Marmoleum Modular instalace.pdf (188 kB)
Návod k montáži

Marmoleum Modular Lines t5233 100 x 25

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Videa


Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky