Marmoleum v dílcích Modular Lines Caribbean shore ve formátu čtverců 25 x 50 cm. Kolekce Lines je sestavena ve světlejších - žlutých, středních - hnědých a tmavších - šedých barvách. Rozměry prken jsou 100 x 25 cm a 100 x 15 cm. Kromě toho jsou v nabídce také čtverce 50 x 50 cm. 15 individuálních barev řazených dle odstínu a barevného tónu tak, aby utvořili tuto úžasnou kolekci prken a čtverců. Striato je ideální pro vytváření přirozeně vypadajících podlah, pěkně seřazených do struktury rybí kosti, v jednotných barvách nebo v rafinovaném barevném mixu, s nádechem abstraktních dřevin.

Marmoleum Modular je jedinečné v tom, že každý tvar a formát je řezán samostatně ze základního materiálu. Dobře instalované dílce k sobě pasují bez spáry a není je tudíž nutné svařovat. Polyesterová rubová strana zaručuje produktu vynikající rozměrovou stálost a to dokonce i při instalaci na větší ploše. Marmoleum Modular je z výroby ošetřeno povrchovou úpravou Topshield 2, dvouvrstvou akrylátovou úpravou na vodní bázi, která materiál chrání před poškrábáním a špínou. Rovněž zajišťuje snadné čištění a údržbu. Podlaha si díky povrchové úpravě Topshield 2 udrží dlouhodobě krásný vzhled. Tato podlaha je udržitelnou alternativou ke všem designovým dílcovým podlahám, které jsou dnes na trhu. S novou povrchovou úpravou Topshield 2 je podlaha připravená k použití ihned po pokládce, není třeba dodatečná zvláštní údržba.

Lepení do mokrého až polomokrého lůžka (min. 5 minut a max. 25 minut po nanesení lepidla). Čtverce lepíme vždy od prostředka. Otáčet každý 2. čtverec (směrovost + vytlačení lepidla do spár).

Vzorníky podlah Modular můžeme zapůjčit.

Parametry

Parametr Popis
Typ Marmoleum
Provedení K lepení
Zátěž 43
Vzor Čtverec
Fáze Ne
Tón Střední
Rozměry 25 x 50
Balení m2 5
Tloušťka 2,5
Podlahové topení Ano
Tepelný odpor m²K/W 0,014
Tepelná vodivost W/m²K 0,170
Lepení Ano
Útlum kročejového hluku dB ≤ 5 dB

Přiložené soubory

Forbo Marmoleum Modular TL.pdf (169 kB)
Technický list

Forbo Marmoleum Modular instalace.pdf (188 kB)
Návod k montáži

Topshield_brochure CZ.pdf (1,18 MB)
Topshield 2

Forbo_Marmoleum_Modular_brochure_CZ.pdf (4,05 MB)
Marmoleum Modular

Forbo_Marmoleum_Modular.pdf (105 kB)

Marmoleum modular.pdf (467 kB)

Marmoleum Modular Lines t5233cg 25 x 50

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Marmoleum s povrchovou úpravou Topshield 2 je extrémně flexibilní podlaha pokud jde o čištění a údržbu. Není třeba používat žádnou speciální metodu nebo stroj. V podstatě je možné na Forbo Marmoleum používat jakýkoliv způsob čištění, který je momentálně dodržován. Systém údržby Forbo floor care je jednoduchá metoda, která může být prováděna jednoduchým každodenním suchým čištěním a pravidelnou údržbou pro zajištění optimálního výsledku.

Pravidelné čištění:

  • Setřete podlahu plochým mopem s prachovou utěrkou nebo vysajte.
  • Odstraňte skvrny a šmouhy pomocí vlhkého mopu.

Videa


Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky