Nástěnná lišta se vzorem Marbet Exclusive, je dekorativní lišta z expandovaného, ​​rozměrově stálého polystyrenu EPS a poskytuje perfektní povrchovou úpravu povrchů stěn. Někdy potřebujete přidat něco navíc do svého interiéru, něco jednoduchého a efektivního. Nástěnné lišty jsou přesně takovým prvkem. Mají ideální tloušťku 1-3 centimetry, což znamená, že nebudou překážet na vaší stěně. Můžete je snadno přilepit na boční stěnu nebo strop a okamžitě přidat elegantní a sofistikovaný vzhled do každého prostoru. Je univerzální, lehká a snadno se instaluje. Polystyrenovou nástěnnou lištu lze přetřít všemi akrylovými nebo vodou ředitelnými barvami na stěny. Nejlepší výsledek se dosáhne po zatmelení a finálním nátěru.

Nástěnné lišty nabízejí četné možnosti designu, jako jsou stylové rámečky na obrazy, stěny a zrcadla. Díky tomu budou vaše místnosti vypadat elegantně a profesionálně. Navíc dokonale skryjí nevzhledná místa na stěnách, což je velké plus.

Polystyren EPS má hrubozrnnou pěnovou strukturou, která umožňuje výrazné vzory a extravagantní styl + drží tvar. Nástěnné lišty z polystyrenu Marbet jsou vyrobeny v Evropě, splňují požadavky evropských norem zdravotní nezávadnosti, bez rozpouštěděl, šetrná k životnímu prostředí. Délka polystyrenových lišt je 2 metry.

Parametry

Parametr Popis
Provedení Nástěnné
Materiál Zpěněný polystyren
Přetíratelná Ano
Výška mm 75
Šířka mm 18
Délka mm 2000
Výška do mm 80
Barva Bílá
Typ Lišty
Hustota kg/m³ 50

Nástěnná polystyrenová lišta Marbet Exclusive B17

Katalogové číslo:
52520305027
Výrobce:
Marbet
Dostupnost: Skladem
Naše cena s DPH
86 Kč
Množství:
28 Ks (56 bm)

Zadejte potřebné množství

ks nebo bm

Zašleme vám vzorek s dopravou zdarma

48 Kč

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Prvním tipem, který si musíte pamatovat, pokud jde o stropní polystyrenovou lištu, je vybrat správnou velikost a design, který doplní váš strop a celkový interiér.

  • Je důležité správně změřit a řezat polystyrenovou lištu, aby byla instalace dokonalá a profesionální.
  • Prioritou je použití vysoce kvalitního lepidla, abyste lištu pevně připevnili a zajistili tak její trvanlivost a dlouhou životnost.
  • Pravidelně čistěte a udržujte polystyrenovou lištu, aby vypadala stále svěže a byla bez prachu nebo nečistot.
  • Zvažte použití dalších dekoračních prvků, jako je malba nebo glazura, abyste zvýraznili vzhled lišty a dále personalizovali svůj prostor.
  • Pokud si nejste jisti s instalací nebo chcete dosáhnout složitějších designů, vyhledejte odbornou radu nebo pomoc.
  • Při instalaci si dejte čas, abyste dosáhli přesnosti a preciznosti, protože to přispěje k celkovému vizuálnímu efektu lišty.

Podobné zboží

Videa


Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky