Woodele lamely 3 stranné jsou vyrobeny z profilované MDF desky potažené dubovou dýhou a ošetřeny tónovacím olejem Junckers ve dvou vrstvách. Pro třetí vrstvu je použit vytvrzovací bezbarvý olej Rustic Oil, který zvýrazňuje hloubku a barevný tón dřeva. Struktura dřeva poskytuje ještě lepší vizuální efekty a činí lamely autentičtějšími.

Dekorační lamely jsou způsob, jak moderně a stylově vyzdobit interiér, jde o inovativní způsob použití dřeva na stěnu či strop. Woodele dekorační lamela byla navržena tak, aby vám dala možnost rozhodnout o vzhledu, který získáte při montáži, prvky nejsou spojeny do panelů, takže ponecháváme možnost volby rozteče mezi jednotlivými lamelami. Další výhodou je ztlumení a odhlučnění interiéru, ve kterém byly použity, změnou šíření zvukových vln v interiéru. Výsledný vizuální efekt nezáleží pouze na odstínu dekorační lišty, ale podstatný je odstín pozadí.

Mezera mezi lamelami je libovolná (optimální vzdálenost je 3 cm), - na 1 běžný metr stěny připadá cca 16-17 lamel (při rozteči 3 cm).

Cena je uvedena za 1 ks lamely.

Parametry

Parametr Popis
Provedení 3S Nástěnné
Materiál Dýhovaná MDF
Výška mm 40
Šířka mm 30
Délka mm 2700
Použití Interiér
Povrchová úprava Ano
Lamela (šxv) 30x40

Nástěnné dřevěné lamely 3S Woodele Wild Hazel

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Videa


Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky