Rozpouštěcí přípravek Sylva Sport Dissolver H2O určený k odstranění nečistot a házenkářské kalafuny a stop po míčích z lakovaných dřevěných sportovních povrchů. 

Pokyny pro použití:

Stopy po míči: používejte Junckers Sylva Dissolver, koncentrovaný odmašťující prostředek na vodní bázi. Nepoužívejte při přímém slunečním svitu. Prostředek nařeďte s vodou v poměru 1: 20 na normálně znečištěné podlahy, při silném znečištění 1:10. Na čištění použijte čistící stroj. Doba účinnosti je max. 3 minuty. Během této doby je nutné setření. Při silném znečištění postup opakujte. Po odstranění nečistot povrch vyčistěte přípravkem Junckers Sylva Cleaner a ošetřete přípravkem Junckers Sylva Sport Polish.

Házenkářská kalafuna:
Ošetřujte buďto přímo kritické místo, na kterém se nachází, nebo celý povrch podlahy. Přípravek nanášejte rozprašovačem nebo aplikačním příslušenstvím mycího stroje. Odstraňte kalafunu a zbytky rozpouštěcího přípravku Sylva Sport Dissolver jako součást běžného úklidu. K tomuto účelu použijte čistící přípravek Junckers Sylva Cleaner nebo roztok 32 % kyseliny octové a vody v poměru 2 dcl : cca 10 litrům vody.

POZNÁMKA: Spotřeba vody během čištění by měla být co nejmenší a přebytečnou vodu byste měli okamžitě vytřít.

Parametry

Parametr Popis
Balení 10
Spotřeba 80 – 100 m2 /l
Doba schnutí hod 0,5

Přiložené soubory

F8-10GB-2291 (2).pdf (747 kB)
Produkt information Aj

Odstraňovač kalafuny a skvrn Junckers Sport Dissolver H2O 10l

Katalogové číslo:
147700-EXP
Hmotnost:
10 kg
Výrobce:
Junckers
Cena s DPH:
3 110 Kč
Dostupnost:
6 dnů
ks

Doporučujeme přikoupit
Diskuze


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Přidat reakci

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Zasílat příspěvky na tento e-mail
Text komentáře*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položkyDotaz na prodavačepresmerovat_automaticky

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče.

Ok