Vytvrzovací uretanový olej Junckers Terrasse Olie UV Natur s přídavkem přírodních vosků a vysokým podílem sušiny určený na zahradní terasy a obložení domů z exotických a povětrnostním vlivům odolných dřevin. Obsahuje složky chránící ošetřené dřevo před napadením plísněmi a mechy a také aktivní UV filtr zamezující poškození dřeva slunečním zářením. Tento velmi snadno použitelný olej dodává dřevu teplý a hluboký nádech, zvýrazňuje jeho přirozenou kresbu a hebkost. Hodí se na měkké, (včetně Modřínu) i tvrdé dřeviny. Odolává běžným čisticím prostředkům v domácnosti, snadno se čistí a renovuje. Mezi jeho přednosti patří výborná slévatelnost a schopnost absorbovat do všech vrstev ošetřovaného dřeva (nezůstává pouze na povrchu).

Parametry

Parametr Popis
Typ Oleje na terasy
Provedení Bezbarvé
UV odolnost 2
Pro Exteriér
Plochy Vodorovné
Počet nátěrů 1 - 2
Spotřeba 1l = cca. 12-15 m2
Doba schnutí Cca. 24 hodin pro každou vrstvu
Ředění Thinner 007
Nářadí k aplikaci Štětec, váleček, kartáč

JUNCKERS Terrasse Olie UV Natur olej na terasy

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Popis zboží

Obsah vosku vytváří povrch s otevřenými póry a chrání před případným poškozením vodou. Junckers Terrasse Olie nevytváří nepříjemný zápach a jeho použití je tak mnohem příjemnější. Ošetřený povrch získává výrazné protiskluzné vlastnosti, což je důležité zejména ve veřejných prostorách, ale také na zahradních terasách v blízkosti bazénů a jiných vodních rezervoárů. Aplikuje se na umyté povrchy, a to v jedné až dvou vrstvách.

Příprava povrchu:
Před použitím výrobku Junckers Decking Oil musí být povrch dokonale čistý a suchý. Povrch nového nábytku musí být ošetřen před používáním. Starší povrch je nutné před aplikací oleje omýt přípravkem Junckers Decking Cleaner.

Aplikace:
Přípravek nepoužívejte na přímém slunci, mohlo by dojít k zahřátí ošetřovaného povrchu a způsobit tak
nerovnoměrné schnutí oleje. Naneste dostatečné množství oleje. Ponechte olej působit maximálně 20 minut, na suchá místa olej přidávejte, z mokrých míst olej roztírejte. Nenechejte olej zaschnout! Může vytvořit skvrny na povrchu. Po cca 20 minutách působení oleje odstraňte veškeré přebytky bavlněným hadrem a dokonale vyleštěte. Při nanášení druhé vrstvy postup opakujte po zaschnutí.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ !
Materiály jako jsou hadry na čištění, papírové utěrky a ochranné oděvy, kontaminované výrobkem mohou se mohou po několika hodinách spontánně vznítit. Pro zamezení rizika požáru musí být veškerý kontaminovaný materiál skladován v kovových nádobách s těsným samouzavíracím víkem.

Videa


Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky