Překrásný vyřezávaný vzor Orac Decor F170 se vyznačuje řadou listových spirál kolem centrálního květinového znaku. Při výšce 3,2 cm se tento design bude dobře kombinovat s výzdobou nemovitostí s vysokými viktoriánskými a edwardiánskými stropy. Basreliéf se perfektně hodí jako segment nad rám dveří nebo okenice. Používá se také k ozdobení polic na knihy. Nejčastěji se používá nad vstupními dveřmi, předsíních a chodbách. Snadno se natírá vodou ředitelnými nebo akrylovými barvami, protože je již předem ošetřený bílým základem.

Parametry

Parametr Popis
Materiál Polyuretan
Přetíratelná Ano
Výška mm 245
Šířka mm 1050
Tloušťka mm 32
Barva Bílá
Typ Ornamenty
Hustota kg/m³ 215
Tvrdost > 30 shore D
Použití Interier - Exterier

Přiložené soubory

Purotouch.pdf (411 kB)
Stáhněte si materiálový list

Ceiling_roses_cs.pdf (9,45 MB)
Stáhněte si návod na montáž

Pedimentový basreliéf Orac Decor D170

Katalogové číslo:
D170
Hmotnost:
1.68 kg
Objem:
8.23 l
Výrobce:
ORAC
Cena s DPH:
5 104 Kč
Dostupnost:
14 dnů
ks

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

 

ORAC (Ostend Research and Applications Company) z Ostende na pobřeží Belgie, je výrobce vysoce kvalitních zdobných ornamentů od roku 1970 a rychle rozvinula do nejinovativnějšího výrobce zdobných ornamentů na světě. Stropní a podlahové lišty, obklady Orac Decor se vyrábějí z vysoce kvalitních polymerů Purotouch - vysoce kvalitní polyuretan vysoké hustoty, Duropolymer - extrudovaný nárazuvzdorný polymer a kombinují odolnost, zpracovatelnost a kvalitu syntetických materiálů.

Dekorace Orac jsou vhodné i pro použití venku a ve vlhkém prostředí. Lepí se stejným způsobem jako vnitřní dekorace, ale používá se lepidlo DecoFix Power. Výrobky v exteriéru je potřebné natřít kvalitní barvou pro venkovní prostředí. Výrobky nejsou v dodném stavu odolné vůči UV záření. UV-stabilní se stanou po konečném nátěru.

Orac Decor důsledně snižuje ekologickou stopu a v roce 2021 se stal CO2 neutrální. 70% obalů výrobků tvoří recyklovaný materiál. Ve výrobcích Orac se používá 12% recyklovaných nebo biologických surovin. Všechny profily a lepidla Orac jsou VOC A+ certifikované a tedy 100% bez toxinů. Jsou také v souladu s LEED v4.1 a BREEAM. Dekorace Orac neobsahují azbest, kyanid a formaldehyd.

 

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky