Pružinová Plissé žaluzie Honeyflex Spring nabízí snadný způsob ovládání skládaných plisovaných žaluzií. Stačí zvednout nebo spustit rukou, díky pružinovému mechanismu. Žádné vodící provázky nebo řětízky, pro čistý a přehledný vzhled okna. Pružinové plissé žaluzie bezpečně zůstanou v jakékoli poloze - žádné neustálé nastavování.

Zatemňující Plissé žaluzie Blackout Premium z kvalitní 100% zatemňovací látky Blackout. Je vhodná zejména do ložnic. Díky svým vlastnostem zaručuje téměř nulový dopad světla a umožní vám klidný spánek. Zadní strana zatemňující látky je pogumovaná v bílém odstínu. Jako ochrana před sluncem a pro zatemnění místností v domácnosti a kanceláři je plisovaná roleta Blackout Premium skutečným vrcholem každého okna.

Plisé Honexflex Spring je mimořádně univerzální, praktická a důmyslná dekorace interiéru. Navíc je obohacuje svými estetickými hodnotami. Plissé, označované také jako plisé nebo posuvné rolety, je efektní a funkční zástěna pro ochranu soukromí oken, terasových a balkonových dveří. Látka se při výrobě plisé rolety plisuje, odtud název: plisseé, což je francouzsky a znamená skládané.

Žaluzie Honeyflex s pružinou se montuje do otvoru nebo před otvor pomocí příchytek.

Parametry

Parametr Popis
Ovládání Pružinou
Provedení Zatemňující
Provedení látky Jednoduchá
Stahování Jednosměrné
Montáž na Zeď, strop
Typ Plissé
Barva Béžová
Řada Blackout Premium
Materiál látky 100% PES
Tloušťka tkaniny mm 0,20
Gramáž tkaniny g/m2 260
Stálobarevnost látky ≥6-7
Ts - Solární propustnost % 0
Rs - Solární odrazivost % 85
As - Solární absorpce % 15
Min. - Max. šířka cm 60 - 230
Min. - Max. výška cm 60 - 300

Přiložené soubory

honeyflex_g_ra-d_.pdf (2,13 MB)
Návod na montáž

Plisé žaluzie Honeyflex Spring Blackout Premium BLP109

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Popis zboží

Plisované látky jsou k dispozici v různých stupních propustnosti světla - od průhledných po zatemňující. Fotometrické hodnoty absorpce As, odrazu Rs a propustnosti Ts prozradí, jaký materiál je vhodný pro jaký účel. V závislosti na požadované hlavní funkci plisované rolety - tepelná izolace, ochrana soukromí, zatemnění atd. - se hodnoty odpovídajícím způsobem mění. Pro ideální protisluneční plisovanou roletu, která zaručuje nejen světelnou, ale i tepelnou ochranou, byste měli dbát na co nejvyšší hodnoty odrazu Rs.

 

Ts - Solární propustnost: Hodnota prostupu prozrazuje, do jaké míry pronikají sluneční paprsky látkou. Nízké procento znamená, že látka funguje dobře při snižování sluneční energie.

Rs - Solární odráživost: Poskytuje informaci o tom, jaký podíl slunečních paprsků se odráží zpět od látky. Vysoké procento znamená, že látka funguje dobře při odrážení sluneční energie. 

As - Solární absorpce: hodnota udává, jak vysoký je podíl slunečních paprsků, které plisovaná roleta pohltí.

Tyto tři hodnoty jsou uvedeny v procentech a dohromady vždy dávají 100 %.

 

Podobné zboží

Videa


Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky