Čistý současný design tohoto soklu High Line je podpořen ostrými rohy a dokonalými proporcemi.  Multifunkční lišta Orac Decor SX180 High Line je profil s mnohostranným využitím. Ta samá lišta může být použita jako lemovací, stropní lišta, dveřní obložka tak i podlahová lišta. Vyšší sestra této lišty s výškou 200 mm je model SX181. Tento model je k dispozici také jako ohebná soklová lišta SX180F pro zakřivené stěny. Je vyrobena z Duropolymeru, což je extrudovaný syntetický polymer. Miluje vodu, ale nikdy nevlhne, je voděodolný a rozměrově stálý, odolný vůči nárazům a poškrábání. Lze použít i v exteriéru a vlhkém prostředí. Má ráda barvu, dodáváme ji se základním nátěrem, na který se snadno nanáší jakýkoli druh kvalitní barvy. Doporučujeme si jen vybrat barvu a lištu podle vašeho vkusu natřít. UV stabilní bude lišta po dokončení nátěru. Pro exteriér musí být lišta natřena vhodným nátěrem. Duropolymer nabízí vysokou tepelnou odolnost (max. 70°C), akustickou neutrálnost, bez azbestu, kyanidu a formaldehydu, VOC A+.

Parametry

Parametr Popis
Řada High Line
Délka mm 2000
Šířka mm 16
Výška mm 120
Povrch Hladký
Vedení kabelů Ano
Připevnění Lepení
Dekor Bílá
Materiál Duropolymer
Vhodné Odolné
Přetíratelná Ano
Profil Hranatá
Tvrdost 45 shore D
Hustota kg/m³ 420
Umístění Exterier, Interier
Voděodolnost Ano

Přiložené soubory

Duropolymer.pdf (477 kB)
Stáhněte si materiálový list

Podlahove listy.pdf (4,35 MB)
Stáhněte si návod na montáž

Multifunkční lišta Orac Orac SX180 High Line

Katalogové číslo:
SX180
Hmotnost:
0.798 kg
Výrobce:
ORAC
Dostupnost: 14 dnů
Naše cena s DPH
902 Kč

Zadejte potřebné množství

ks nebo bm

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

 

Orac Decor je luxusní značka interiérových dekorací, která do všech svých produktů přináší inovace, kreativitu, eleganci a špičkovou kvalitu. ORAC (Ostend Research and Applications Company) z Ostende na pobřeží Belgie, je výrobce vysoce kvalitních zdobných ornamentů od roku 1970 a rychle se rozvinul do nejinovativnějšího výrobce zdobných ornamentů na světě. Stropní a podlahové lišty, obklady Orac Decor se vyrábějí z vysoce kvalitních polymerů Purotouch - vysoce kvalitní polyuretan vysoké hustoty, Duropolymer - extrudovaný nárazuvzdorný polymer a kombinují odolnost, zpracovatelnost a kvalitu syntetických materiálů.

Orac Decor důsledně snižuje ekologickou stopu a v roce 2021 se stal CO2 neutrální. 70% obalů výrobků tvoří recyklovaný materiál. Ve výrobcích Orac se používá 12% recyklovaných nebo biologických surovin. Všechny profily a lepidla Orac jsou VOC A+ certifikované a tedy 100% bez toxinů. Jsou také v souladu s LEED v4.1 a BREEAM. Dekorace Orac neobsahují azbest, kyanid a formaldehyd.

 

 

Lišta se lepí ke zdi v interiéru lepidlem Orac DecoFix Pro, lepení lišt k sobě ve spoji lepidlem Orac DecoFix Ultra FX400. Lepidlo pro spoje je k dispozici v kartuši 270 ml (FX400). Povrch musí být čistý, suchý a bez prachu. Odstraňte všechny barvy a tapety ze stěn. Pro vnitřní použití a porézní povrchy (ne pro vlhké prostory nebo exteriér). Pro vlhké prostory a exteriér použijte lepidlo Orac DecoFix Power 290 ml (FDP700). Pro spáry, praskliny a dokončení použijte tmel  FL300 Deco Filler.

Spotřeba lepididel Orac:

  • FDP500 INTERIÉR - 310 ml | 7 > 8 metrů lišty
  • FDP600 INTERIÉR - 4200 ml | 65 > 110 metrů lišty
  • FDP700 Power EXTERIÉR A VLHKO - 290 ml | 7 > 8 metrů lišty
  • FX400 Ultra INTERIÉR I EXTERIÉR - 270 ml | min. 80 metrů lišty
  • FL300 Deco Filler INTERIÉR - 310 ml = 7 metrů lišty

Podobné zboží

Videa


Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky