Přechodová lišta Profilpas Profix Thin Z/4 pro pokládku plovoucích vinylových podlah LVT od 4 do 6 nebo 6 - 8 mm dle použité základny. PVC základna není součástí hliníkové lišty, nakupuje se samostatně. Lišta musí být zacvaknutá do plastové základny PT4 nebo PT6. Lišta je vyrobena z hliníku.

Parametry

Parametr Popis
Typ Přechodové lišty
Druh montáže Narážecí
Materiál Hliník
Délka mm 2700
Šířka mm 30
Pro tloušťku materiálu do mm 4-8
Povrch Eloxovaný hliník
Připevnění Přivrtání, lepení
Dekor Titan
Vhodné Pro vinyl
Profil Plochá
Vinyl Plovoucí

Přechodová lišta pro vinyl Profix Thin Z/4 Titan

Katalogové číslo:
85054+
Hmotnost:
0.29 kg
Výrobce:
Profilpas
Dostupnost: 6-8 týdnů
Naše cena s DPH
305 Kč

Zadejte potřebné množství

ks nebo bm

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Eloxovaný hliník: Slitina Al-Mg-Si, tepelně zpracovaná ve stavu T6 (6060 T6). Profily jsou realizovány extruzí a následným eloxováním. Mají velmi dobrou odolnost proti chemickým a atmosférickým vlivům. Mokrý cement a jeho deriváty vytvářejí kyselé složky, které působí na povrch a způsobují rezavění kovu (vytváření hydroxidu hlinitého). Z tohoto důvodu musí být viditelná plocha profilu rychle a opatrně očištěna od cementu, lepidel a materiálu použitých pro spárování.

Péče a údržba: Lišty nevyžadují zvláštní údržbu a lze je snadno upravit pomocí bezbarvého lihu ředěného s vodou nebo pomocí běžných čistících přípravku, s výjimkou přípravku na bázi kyselin (např. kyselina solná nebo kyselina fluorovodíková).  

Podobné zboží

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky