Hliníková samolepící přechodová plochá lišta Proclassic F Stříbrná, určená pro přechody podlah s celkovou výškou profilu pouhé 2 mm. Plochá lišta poskytuje oproti oblé přechodové liště daleko lepší estetiku. Profilpas Proclassic F je řada profilů vyrobených hlavně pro funkci překrytí spár, zamaskování dilatace a případných nedostatků, které vzniknou zejména při řezání hran i různých materiálů (např. mezi keramikou a parketami nebo kobercem).

Parametry

Parametr Popis
Typ Samolepící
Délka mm 900 | 2700
Šířka mm 35
Max. převýšení mm 2
Povrch Eloxovaný hliník
Připevnění Lepení
Dekor Stříbrná
Materiál Hliník
Vhodné Dilatační
Profil Plochá

Přechodová lišta samolepící plochá Proclassic F Stříbrná

Výrobce:
Profilpas
Cena s DPH:
od 202 Kč
Dostupnost:
30 dnů
Foto Katalog. číslo / Název Dostupnost Množství Cena s DPH Koupit kusů
Přechodová lišta samolepící plochá 35 x 900 Stříbrná 422/AD 43790+
35 x 900
30 dnů 0 ks 202 Kč
Přechodová lišta samolepící plochá 35 x 2700 Stříbrná 22/A 44000+
35 x 2700
30 dnů 0 ks 474 Kč

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Eloxovaný hliník: Slitina Al-Mg-Si, tepelně zpracovaná ve stavu T6 (6060 T6). Profily jsou realizovány extruzí a následným eloxováním. Mají velmi dobrou odolnost proti chemickým a atmosférickým vlivům. Mokrý cement a jeho deriváty vytvářejí kyselé složky, které působí na povrch a způsobují rezavění kovu (vytváření hydroxidu hlinitého). Z tohoto důvodu musí být viditelná plocha profilu rychle a opatrně očištěna od cementu, lepidel a materiálu použitých pro spárování.

Péče a údržba: Lišty nevyžadují zvláštní údržbu a lze je snadno upravit pomocí bezbarvého lihu ředěného s vodou nebo pomocí běžných čistících přípravku, s výjimkou přípravku na bázi kyselin (např. kyselina solná nebo kyselina fluorovodíková).  

Při čištění se doporučuje používat neutrální přípravky ředěné s vodou a poté je opláchnout čistou vodou za použití houby nebo neabrazivního hadříku, aby nedošlo k odření nebo poškození eloxování, leštění či laku.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky