Profil venkovního kamenického rohu Profilpas Protrim IPI pro uzavření vnějších rohů dlažeb a obkladů, zařezaných pod úhlem 45° stupňů. Rohové Lišty Protrim IPI z nerezové ocele AISI 304 jsou charakterizované minimální a elegantní linií. Umožňují správné uložení jak na stěnu, tak na schody nebo stupínky z keramiky, dřeva nebo pro kamenné koberce.

Parametry

Parametr Popis
Provedení Kamenické
Délka mm 2700
Tloušťka mm 1
Dekor Nerez
Materiál Nerez
Povrch Leštěný
Exteriér Ano

Přiložené soubory

Kamenicke_rohy_PROTRIM.pdf (1 000 kB)
Stáhněte si technická data

Profil pro kamenický roh Protrim IPI Nerez ocel leštěná AISI 304

Výrobce:
Profilpas
Cena s DPH:
od 718 Kč
Dostupnost:
30 dnů
Foto Katalog. číslo / Název Dostupnost Množství Cena s DPH Koupit kusů
Profil pro kamenický roh Protrim IPI Nerez ocel AISI 304 leštěná 7 mm 95169
Výška 7 mm
30 dnů 0 ks 718 Kč
Profil pro kamenický roh Protrim IPI Nerez ocel AISI 304 leštěná 8 mm 95170
Výška 8 mm
30 dnů 0 ks 742 Kč
Profil pro kamenický roh Protrim IPI Nerez ocel AISI 304 leštěná 11 mm 95173
Výška 11 mm
30 dnů 0 ks 785 Kč
Profil pro kamenický roh Protrim IPI Nerez ocel AISI 304 leštěná 12,5 mm 95174
Výška 12,5 mm
30 dnů 0 ks 818 Kč

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Nerez ocel: AISI 304 - DIN 1.4301 V2A je vysoce odolná proti hlavním chemickým a atmosférickým vlivům, proti vápnu a maltě, proti lepidlům na dlažbu a čistícím přípravkům. Je vhodná i pro použití v potravinářském průmyslu, nemocnicích, bazénech a jakémkoli venkovním prostředí, apod.

Plochy z nerez oceli mohou být leštěny pomocí příslušných běžně prodávaných přípravků. Nerez ocel se snadno čistí a je velmi hygienická; hladký a neporózní povrch činí usazení a přežití bakterií nebo jiných mikroorganismů velmi nepravděpodobným. Pro zachování dokonalé čistoty ocelových ploch stačí několik jednoduchých pravidel: stačí je omýt teplou vodou a saponátem, dokonale opláchnout a osušit měkkým hadrem. V případě ploch vystavených atmosférickým a agresivním vlivům se doporučuje pravidelné čištění nerez oceli, aby povrch zůstal netknutý a nedošlo k rezavění. Povrch z broušené nerez oceli vždy čistěte po směru broušení, nikoli napříč. V případě odření použijte příslušný čistící - leštící přípravek pro nerez ocel a měkký hadr.

V žádném případě při čištění nepoužívejte:

  • čistící přípravky s obsahem kyseliny chlorovodíkové (neboli solné), s obsahem kyseliny fluorovodíkové nebo s bělidly; zamezte přímému styku čistících přípravků obsahujících chloridy s povrchem, s výjimkou případů, kdy jsou aplikovány na krátkou dobu a poté dokonale opláchnuty.
  • abrazivní čistící přípravky v prášku mohou poškodit povrchovou úpravu profilu.

Nenechávejte dlouhodobě ve styku s profily z nerez oceli předměty nebo nářadí z obyčejné oceli (např. kartáče nebo ocelové vlákno běžně používané pro odstranění zbytků malty nebo jiných materiálů); hrozí přenos železnatých částic (kontaminace), které způsobují na povrchu rezavé skvrny. Nenechávejte dlouhodobě ve styku s povrchy z nerez oceli vlhké hadry nebo houby, které mohou způsobit vznik neestetických skvrn od vody.

Způsob pokládky s lepidlem

  • Změřte požadovanou délku a odříznete profil pomocí vhodného nástroje.
  • Pomocí ozubené špachtle rozetřete lepidlo na ploše určené pro pokládku.
  • Stiskněte profil tak, aby z otvoru podélné lišty vytékalo předem nanesené lepidlo.
  • Položte a jemně stiskněte obložení až do té doby, kdy bude horní plocha dokonale vyrovnána s horní plochou profilu a v odpovídající vzdálenosti pro příslušnou spáru (vetšinou od 1 do 3 milimetru).
  • Pomocí vhodného spárovacího materiálu uzavřete prostor mezi obložením a profilem. Pomocí měkké houby a vody očistete do 10 minut od aplikace zbytky spárovacího materiálu, lepidel, ředidel. apod.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky