Profil pro venkovní roh keramických obkladů Profilpas Probord ILNX je vyroben z nerezové oceli AISI 316L - DIN 1.4404 V4A, odolné vůči chloru a soli. Je doporučován pro bezpečnost v prostředích, kde je vyžadován vysoký stupeň ochrany, pro bazény, sportovní střediska a jakémkoli venkovním prostředí. Vynikající odolnost proti chemickým prostředkům. Tato řada profilů je považována za „univerzální“ pro svou schopnost přizpůsobit se různým potřebám. Probord jednoduše tříbí, zdobí a zanechává příjemný pocit čistoty a jednotnosti jak u keramických obkladů.

Parametry

Parametr Popis
Provedení Hranaté
Délka mm 2700
Tloušťka mm 1,2
Dekor Nerez
Materiál Nerez
Povrch Leštěný
Exteriér Ano

Přiložené soubory

PROBORD_scheda_tecnica_cs.pdf (727 kB)
Stáhněte si technická data

Profil pro venkovní roh pro obklady Probord ILNX Nerez ocel leštěná, AISI 316L

Výrobce:
Profilpas
Cena s DPH:
od 2 894 Kč
Dostupnost:
30 dnů
Foto Katalog. číslo / Název Dostupnost Množství Cena s DPH Koupit kusů
Profil pro venkovní roh Probord ILNX Nerez ocel AISI 316L leštěná 8 mm 94987
Výška 8 mm
30 dnů 0 ks 2 894 Kč
Profil pro venkovní roh Probord ILNX Nerez ocel AISI 316L leštěná 10 mm 94988
Výška 10 mm
30 dnů 0 ks 3 003 Kč
Profil pro venkovní roh Probord ILNX Nerez ocel AISI 316L leštěná 12,5 mm 94989
Výška 12,5 mm
30 dnů 0 ks 3 093 Kč

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Nerez ocel: AISI 316L - DIN 1.4404 V4A představuje vynikající odolnost proti chemickým prostředkům, počasí, maltě, vápnu, lepidlům k obkladům a čistícím prostředkům. Taky je odolná vůči chloru a soli. Hodí se do prostředí s agresivním prostředím. Určena především pro wellness centra a bazény, chirurgická nerez, potravinářský průmysl, pro vnějších použitích u moře. Dobrá odolnost vůči korozi v přírodním okolním prostředí.

Plochy z nerez oceli mohou být leštěny pomocí příslušných běžně prodávaných přípravků. Nerez ocel se snadno čistí a je velmi hygienická; hladký a neporózní povrch činí usazení a přežití bakterií nebo jiných mikroorganismů velmi nepravděpodobným. Pro zachování dokonalé čistoty ocelových ploch stačí několik jednoduchých pravidel: stačí je omýt teplou vodou a saponátem, dokonale opláchnout a osušit měkkým hadrem. V případě ploch vystavených atmosférickým a agresivním vlivům se doporučuje pravidelné čištění nerez oceli, aby povrch zůstal netknutý a nedošlo k rezavění. Povrch z broušené nerez oceli vždy čistěte po směru broušení, nikoli napříč. V případě odření použijte příslušný čistící - leštící přípravek pro nerez ocel a měkký hadr.

V žádném případě při čištění nepoužívejte:

  • čistící přípravky s obsahem kyseliny chlorovodíkové (neboli solné), s obsahem kyseliny fluorovodíkové nebo s bělidly; zamezte přímému styku čistících přípravků obsahujících chloridy s povrchem, s výjimkou případů, kdy jsou aplikovány na krátkou dobu a poté dokonale opláchnuty.
  • abrazivní čistící přípravky v prášku mohou poškodit povrchovou úpravu profilu.

Nenechávejte dlouhodobě ve styku s profily z nerez oceli předměty nebo nářadí z obyčejné oceli (např. kartáče nebo ocelové vlákno běžně používané pro odstranění zbytků malty nebo jiných materiálů); hrozí přenos železnatých částic (kontaminace), které způsobují na povrchu rezavé skvrny. Nenechávejte dlouhodobě ve styku s povrchy z nerez oceli vlhké hadry nebo houby, které mohou způsobit vznik neestetických skvrn od vody.

Způsob pokládky s lepidlem

  • Změřte požadovanou délku a odříznete profil pomocí vhodného nástroje.
  • Pomocí ozubené špachtle rozetřete lepidlo na ploše určené pro pokládku.
  • Stiskněte profil tak, aby z otvoru podélné lišty vytékalo předem nanesené lepidlo.
  • Položte a jemně stiskněte obložení až do té doby, kdy bude horní plocha dokonale vyrovnána s horní plochou profilu a v odpovídající vzdálenosti pro příslušnou spáru (vetšinou od 1 do 3 milimetru).
  • Pomocí vhodného spárovacího materiálu uzavřete prostor mezi obložením a profilem. Pomocí měkké houby a vody očistete do 10 minut od aplikace zbytky spárovacího materiálu, lepidel, ředidel. apod.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky