Pvc podlaha Beaulieu Texalino Supreme Beech Plank 62S v šíři role 4 m a filcovou rubovou stranou. Řada vinylových podlahovin Supreme v sobě obsahuje elegantní vzory dřeva. Je řešena tak, aby mohla doplnit jakýkoliv interiérový design. A díky odolné nášlapné vrstvě a příjemnému pocitu při chůzi po ní je to podlahovina perfektní pro domov rodiny.

Instalace pvc podlahy bez lepení je vhodná pro místnosti do 30 m2. Pro zamezení nežádoucího pohybu je nutné podlahovinu fixovat oboustrannou lepící páskou na okrajích podél dvou sousedících stěn.

Výhody podlahové krytiny s textilní podložkou!

Komfort a pohodlí: Zvýšené tepelně izolační vlastnosti spodní vrstvy z filcu navozují na povrchu vinylu teplý a příjemný pocit pro bosé nohy.

Ticho a klid: Vyšší zvukový útlum prostorového a kročejového hluku zajišťuje pohodu pro Vaše bydlení.

Pružnost povrchu: Vynikající tvarová paměť vinylu s textilní podložkou výrazně zabraňuje povrchovým otlakům od nohou nábytku

Hygiena: Technologie textilní podložky ze speciálně upraveného polyesteru s membránou je velmi odolná proti vlhku a tvorbě plísní.

Absorbce nerovností: Vysoká elasticita spodní textilní vrstvy umožňuje při renovacích podlah rychlou a levnou pokládku bez lepení i na méně hladké povrchy např. dlažeb, parket nebo litých podlah s nerovnostmi do +/- 1 mm výšky - hloubky.

Parametry

Parametr Popis
Řada Texalino
Použití Bytové
Filc Ano
Šíře role m 4
Odstín Střední
Tloušťka mm 2,9
Nášlapná vrstva mm 0,30
Třída zátěže 31
Podlahové topení Ano
Protiskluznost DIN 51130 DS
Vzor Parketa
Šíře lamely dekoru cm 6,5
Požární klasifikace Bfl S1
Kročejová neprůzvučnost dB 16
Odolnost pro kolečkové židle EN 425
Barevná stálost ≥ 6
Hustota g/m² 1750

PVC podlaha Texalino Supreme Beech Plank 62S šíře 4m

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky