Transparentní roleta v kazetě s odraznou vrstvou Vario 25 Plus Orion ALU bez nebezpečných látek pro zdraví, jako je formaldehyd, CFC, rozpouštědla, olovo, kadmium a sloučeniny rtuti, bez obsahu PVC, v souladu s Oeko-Tex Standard 100. Protipožární látka Trevira CS vhodná pro práci s počítačem. Protipožání třída B1, M1, C1. Struktura síťovité látky Orion ALU zajišťuje optimální poměr mezi velmi vysokými hodnotami odrazu a nízkou propustností světla při dobré viditelnosti ven. A to prakticky nezávisle na barvě látky.

Tato roleta je určena pro stínění světla na rámu okna. Roleta v kazetce je ovládána řetízkem a obsahuje samo svorný mechanismus, který zastaví roletu v jakékoliv pozici. Roleta Franc Gardiner Vario Plus 25 se montuje přilepením na rám okna, pomocí samolepících pásků na rámu kazety. Dokonalosti zatemnění a vedení látky se dosahuje pomocí bočních vodicích hliníkových lišt, které budou ve stejném odstínu, jako zvolená kazeta. Hlavní výhodou kazetových rolet je tichý a bezporuchový chod mechanismu.

Maximální zvolená výška rolety může být 220 cm a šířka 200 cm.

Parametry

Parametr Popis
Provedení Transparentní
Látka Stříbrná fólie
Kazeta Vario Plus 25
Montáž na Rám okna
Typ Kazeta
Barva Šedá
Řada Orion ALU
Materiál látky 100% PES
Tloušťka tkaniny mm 0,40
Gramáž tkaniny g/m2 155
Stálobarevnost látky 5-6 vnitřní, 6-7 vnější strana
Ts - Solární propustnost % 10
Rs - Solární odrazivost % 51
As - Solární absorpce % 39
Tv - Vizuální propustnost % 4
Protipožární Ano
Třída hořlavosti B1, M1, C1, NFPA 701, B-s1,d0
Práce s monitorem Ano
Vlhké prostředí Ano
Výška kazety mm 73
Hloubka kazety mm 53
Materiál kazety Hliník
Min. - Max. šířka cm 40 - 200
Min. - Max. výška cm 80 - 220

Přiložené soubory

Vario_Plus.pdf (1,23 MB)
Návod na montáž

Reflexní roleta v kazetě Vario 25 Plus Orion ALU 10956

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Popis zboží

Upozornění

Fotografie rolety se mohou lišit v závislosti na nastavení monitoru nebo zařízení a světelných podmínkách, především teplotě osvětlení. Fotografie zobrazují pouze vizuální znázornění rolety. Doporučujeme si proto před nákupem zapůjčit od nás vzorky látek. Vzorky představují výřez originálu, pomocí kterého se můžete přesvědčit o barvě a typu povrchu. Chceme vám nabídnout ty nejlepší příležitosti, jak se dobře rozhodnout. Protože vzorek je někdy důležitý, abyste si byli naprosto jisti, že nová podlaha bude ladit i s vaším nábytkem a vybavením.

Výroba na míru: Roleta na míru bude vyrobena v EU dle ČSN EN 13120+A1 funkčních a bezpečnostních požadavků, normy ISO 9001, zvolené látky, zadané šířky a výšky, zvoleného závaží atp.

Dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku, nelze u rolety na míru bezdůvodně odstoupit od kupní smlouvy, jelikož bude vyrobeno podle požadavků kupujícího.

Copyright: floorwood.cz je držitelem autorských práv k uvedeným fotografiím.

Podobné zbožíDotaz na prodavačepresmerovat_automaticky