Schodová lišta samolepící hliníková Protect 63/A Titan, určená pro ochranu, vymezení nebo ukončení hran již existujících schodů z keramiky, mramoru, kamene, dřeva, koberce apod. Lišta je opatřena netoxickým a nehořlavým lepidlem, které neobsahuje rozpouštědla.

Parametry

Parametr Popis
Typ Schodové lišty
Druh montáže Samolepící
Materiál Hliník
Délka mm 2700
Šířka mm 35
Výška mm 30
Tloušťka mm 1
Povrch Eloxovaný hliník
Připevnění Lepení
Dekor Titan
Profil 35x30
Provedení rohu Vnější
Země původu Itálie

Schodová lišta samolepící Protect 63/A Titan 35 x 30 x 2700

Katalogové číslo:
45191+
Hmotnost:
0.489 kg
Výrobce:
Profilpas
Dostupnost: 6-8 týdnů
Naše cena s DPH
731 Kč

Zadejte potřebné množství

ks nebo bm

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Eloxovaný hliník: Slitina Al-Mg-Si, tepelně zpracovaná ve stavu T6 (6060 T6). Profily jsou realizovány extruzí a následným eloxováním. Mají velmi dobrou odolnost proti chemickým a atmosférickým vlivům. Mokrý cement a jeho deriváty vytvářejí kyselé složky, které působí na povrch a způsobují rezavění kovu (vytváření hydroxidu hlinitého). Z tohoto důvodu musí být viditelná plocha profilu rychle a opatrně očištěna od cementu, lepidel a materiálu použitých pro spárování.

Péče a údržba: Lišty nevyžadují zvláštní údržbu a lze je snadno upravit pomocí bezbarvého lihu ředěného s vodou nebo pomocí běžných čistících přípravku, s výjimkou přípravku na bázi kyselin (např. kyselina solná nebo kyselina fluorovodíková).  

Při čištění se doporučuje používat neutrální přípravky ředěné s vodou a poté je opláchnout čistou vodou za použití houby nebo neabrazivního hadříku, aby nedošlo k odření nebo poškození eloxování, leštění či laku.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky