Screenová roleta do interiéru SheerWeave Style 4400 od amerického výrobce Phifer, kde je použito unikátní změkčovadlo Dow Ecolibrium na bázi biologických látek. Jedná se o ekologické řešení, které snižuje emise skleníkových plynů. Změkčovadlo Dow Ecolibrium nabízí obnovitelnou alternativu neobsahující ftaláty, které nabízí udržitelnější variantu o 40% při stejném skvělém výkonu a pocitu ze současných PVC materiálů. 98% změkčovadla je na bázi fosilních paliv. Nižší uhlíková stopa. Bez ftalátů a olova. V souladu s RoHS. Zachovává všechny výhody tradičního vinylu, jako je trvanlivost, čistitelnost a dlouhá životnost. Protipožární odolnost. Zahrnuje antimikrobiální ochranu Microban v souladu ASTM E2180, ASTM G21, AATCC30 Part 3, ASTM D3273, Greenguard ASTM 6329.

Rozptyl světla nezpůsobuje ztrátu možnosti pozorovat, co se děje na vnější straně - výborná viditelnost ven. Jedinečná vazba látky blokuje sluneční světlo a poskytuje soukromí, aniž by zatemňoval pohled mimo okno. Pomáhá snížit blednutí nábytku a podlahy tím, že chrání tyto povrchy před škodlivými účinky UV záření. Blokace UV světla 97%. Faktor otevřenosti 3%. NRC .20 (koeficient redukce šumu) a SAA .19 (průměr absorbce zvuku).

Screenové rolety L-line v základní konfiguraci mají spodní kovové ukončení T4 ve 4 barvách a bílý řetízkový mechanismus z plastu s kovovými držáky. Z příplatkových doplňků lze zvolit spodní lištu z hliníku ve 3 provedeních. U rolet na míru zadáváte do výroby šíři látky.

Roletu L-line můžete vybavit tichým pohonem Somfy Sonesse 40 RTS s uložením preferované polohy rolety a její následné vyvolání stiskem jediného tlačítka "my" na dálkovém ovladači. Ovládáte roletu pohodlně na dálku z křesla díky bezdrátovému rádiovému dálkovému ovládání. Dálkový ovladač můžete zvolit jednokanálový pro jednu roletu Somfy Telis 1 RTS, pro ovládání až 4 rolet najednou zvolte dálkové ovládání rolety Somfy Telis 4 RTS.

Vzorník screenových látek Style 4000, 4100, 4400 můžeme zapůjčit.

Parametry

Parametr Popis
Ovládání Řetízkem nebo motor
Provedení Screen
Výroba Na míru
Montáž na Zeď, strop
Hřídel 65
Typ Volně visící
Barva Černá
Řada Style 4400
Materiál látky 25% polyester, 75% Vinyl na polyesteru
Tloušťka tkaniny mm 0,94
Gramáž tkaniny g/m2 702
Omezí UV % 97
Ts - Solární propustnost % 3
Rs - Solární odrazivost % 3
As - Solární absorpce % 94
Tv - Vizuální propustnost % 3
Faktor otevřenosti 3
Protipožární Ano
Třída hořlavosti NFPA 101, NFPA 701, BS 5867
Čištění Na mokro
Antibakteriální Ano
Umístění Interier
Min. - Max. šířka cm 60 - 300
Min. - Max. výška cm 100 - 300
Šířka mechanismu 20 + 12 mm řetízek, 24 + 12 mm motor
Jmenovité napětí - kmitočet 230 V / 50 Hz
Pracovní kmitočet radio 433,42 MHz
Stupeň krytí IP44
Třída izolace Class II
Jmenovitá rychlost 12 ot/min
Jmenovitý točivý moment 9 Nm
Provozní teplota 0 až 60 °C

Přiložené soubory

Sonesse 40 RTS.pdf (843 kB)
Návod k montáži a použití Sonesse 40 RTS

Remote_Somfy_Telis_1-4_RTS.pdf (2,10 MB)
Návod na používání dálkového ovládání Somfy Telis RTS

Navod_na_montaz_L-line.pdf (263 kB)
Návod na montáž

Screen roleta L-line 65 Style 4400 U65 Eco Ebony 3%

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Popis zboží

 

Sluneční záření se dělí na: Viditelné světlo, UV světlo a IR-světlo.

  • Viditelné světlo (55% sluneční energie) je ta část, která je pro naše oči nejcitlivější. Čím větší intenzita světla, tím více škodlivé pro naše oči.
  • UV záření (3% sluneční energie) je součástí záření, které škodí našemu zdraví. Tento faktor je označen UV. Množství UV světla, které prochází látkou, označujeme značkou Tuv.
  • IR-světlo je neviditelné. Tvoří 42% sluneční energie. 

 

Ts + Rs + As = 100% slunčního záření

Ochrana před světlem a teplem, která je vyjádřena v několika vlastnostech

 

Ts - Solární propustnost: Procento celkového záření (UV + světlo + infračervené) přenášené látkou. Nízké procento znamená, že látka funguje dobře při snižování sluneční energie.

Rs - Solární odráživost: Poměr slunečního záření (UV + světlo + infračervené) odráženého látkou. Vysoké procento znamená, že textilie funguje dobře při odrážení sluneční energie. 

As - Solární absorpce: Podíl slunečního záření absorbovaného látkou a přeměněného na teplo. Nízké procento znamená, že látka absorbuje malou sluneční energie. Absorpci světla ovlivňuje volba barvy (čím tmavší, tím menší propustnost) a reflexní vrstvy na vnější straně látky. Obecně platí, že světlé odstíny absorbují 25% naproti tomu černá 85%.

Tv - Vizuální propustnost: Relativní plocha otvorů u tkanin Screen. Procento viditelného světla způsobujícího oslnění, které prochází tkaninou. Nižší hodnoty znamenají větší redukci oslnění. Příklad: Tv 14% znamená snížení oslnění o 86%.

OF - Faktor otevřenosti: Koeficient otevřenosti je relativní plocha otvorů v látce, které jsou vidět pod daným dopadem. 

Tuv - množství UV světla, které prochází látkou.

Podobné zboží

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky