Screenová roleta s manuálním ovládáním klikou je dokonalé řešení pro jakýkoli venkovní provoz nebo okno s optimálním faktorem otevřenosti 5%. Kliku rolety volíte ve 3 možných odstínech a délkách od 110 cm do 240 cm. Pokud potřebujete kliku odnímatelnou, stačí uvést do poznámky. Dále máte možnost zvolit ovládání rolety klikou z interiéru nebo exteriéru a stranu ovládání.

Venkovní roleta vás chrání před nepříznivým počasím, větrem, deštěm, sněhem, kroupami a hmyzem bez ohledu na roční období, soukromí chrání po celý rok. Pokud máte rádi deštivé počasí, můžete si vychutnat deštivé počasí, a přitom mít své oblíbené občerstvení na venkovní terase zakryté screenovými roletami a zároveň ochráníte zahradní nábytek. Ať už se jedná o terasu, pergolu, verandu nebo balkon, screenová roleta ovládaná klikou je perfektním doplňkem pro jakékoli venkovní použití.

Přímé slunce na vašich oknech je největším zdrojem nežádoucího tepla domu. Efektivní vnější zastínění ZIPscreen může tento problém vyřešit, blokuje až 95 % tohoto tepla. Zastíněním budovy a vytvořením efektivní překážky mezi sluncem a vaším oknem, můžete vytvořit chladnější domácí prostředí o 3-7 °C. Zastínění pomocí nastavitelných screenových rolet je nejlepší způsob, jak snížit nežádoucí tepelný zisk, snížit teplotu v létě a příjemné zimní teploty, když je systém zasunutý.

Technologie ZIP screen poskytuje jedinečné vedení látky, upevnění a zajištění svařovaného zipu a látky, vytváří silný, hladký a efektivní systém. Při zcela spuštěné roletě, díky těsnění na spodní lište a ZIPovému upevnění látky po všech stranách, nevzniká nikde žádná mezera, dovolující hmyzu proniknout do vašeho království.

Čištění screenové látky relativně snadné. Vše, co potřebujete, je měkký kartáč nebo houbička a dostatek čisté vody. Nedoporučujeme vysokotlaký čistič, protože by to mohlo poškodit ochranný obal z PVC kolem vlákna ze sklelných vláken. Při čištění udržujte látku rovnou a vyhýbejte se promáčknutí. Po vyčištění nechte uschnout. Pro odolné skvrny jako ptačí trus, použijte jemný čisticí prostředek s vlažnou vodou lze použít k jeho změkčení. Poté tkaninu opláchněte a osušte. Je zakázáno používat organická ředidla, škrabky, rozpouštědla atp.

Parametry

Parametr Popis
Typ ZIPscreen
Pohon Klika
Tkanina Screen
Rozměr boxu mm 89x89
Barva Šedá
Materiál tkaniny Skelné vlákno 42% - PVC 58%
Tloušťka tkaniny 0,74
Gramáž tkaniny g/m2 525
Ts - Solární propustnost % 6,7
Rs - Solární odrazivost % 26,9
As - Solární absorpce % 66,4
Tv - Vizuální propustnost % 6,6
Faktor otevřenosti % 5
G-tot - Solární faktor % 0,09
Protipožární Ano
Třída hořlavosti B1, M2
Odolnost proti větru Třída 6 = 88 km/h
Max. rozměr šxv cm 200x240
Min. rozměr šxv cm: 80x80

Přiložené soubory

Montazni_navod_ZIP_screen.pdf (429 kB)
Montážní návod

Screenová roleta Serge 600 s klikou 001002 - 5%

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Popis zboží

 

Ts - Solární propustnost: Procento celkového záření (UV + světlo + infračervené) přenášené látkou. Nízké procento znamená, že látka funguje dobře při snižování sluneční energie.

Rs - Solární odráživost: Poměr slunečního záření (UV + světlo + infračervené) odráženého látkou. Vysoké procento znamená, že textilie funguje dobře při odrážení sluneční energie. 

As - Solární absorpce: Podíl slunečního záření absorbovaného látkou a přeměněného na teplo. Nízké procento znamená, že látka absorbuje malou sluneční energie. Absorpci světla ovlivňuje volba barvy (čím tmavší, tím menší propustnost) a reflexní vrstvy na vnější straně látky. Obecně platí, že světlé odstíny absorbují 25% naproti tomu černá 85%.

Tv - Vizuální propustnost: Relativní plocha otvorů u tkanin Screen. Procento viditelného světla způsobujícího oslnění, které prochází tkaninou. Nižší hodnoty znamenají větší redukci oslnění. Příklad: Tv 14% znamená snížení oslnění o 86%.

OF - Faktor otevřenosti: Koeficient otevřenosti je relativní plocha otvorů v látce, které jsou vidět pod daným dopadem. Struktura látky díky svému „děrování“ umožňuje kontakt s vnějším okolím. Faktor otevřenosti 0% poskytne nejlepší ochranu před prudkým světlem, naopak 14% zajistí nejlepší úroveň přirozeného světla, které bude vnikat do místnosti. V průměru 5% faktor otevřenosti je vhodný pro všechna použití.

 

Faktor otevřenosti

 

Ts + Rs + As = 100% slunčního záření

Ochrana před světlem a teplem, která je vyjádřena v několika vlastnostech

 

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky