Velké povrchy, které jsou vystaveny intenzivnímu pěšímu provozu, často vyžadují pohyblivé spoje, schopné absorbovat fyzické stresy. Projoint DIL NF z koextrudovaného PVC, dostupný v různých barvách a výškách, který se dokonale hodí k rozdělení keramické podlahy. Tato šípová dilatační lišta, která je ideální pro pokládání do betonu, je zárukou kvality a účinně reaguje na namáhání způsobená kompresí a dilatací. Absorbuje dilatační i stahujicí pohyby. Dilatační profil NF je navržen tak, aby umožňil roztahování a smršťování materiálu v důsledku sezónní teploty.

Parametry

Parametr Popis
Typ Šípové
Délka mm 2700
Šířka mm 8
Výška H mm 35
Dekor Krémový
Materiál PVC
Montáž Do betonu

Šípová dilatace Projoint DIL NF/35 bílá krémová RAL 9001

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Popis zboží

Koextrudované PVC: Směs vinylu a měkčeného bezolovnatého PVC, samozhášivá, nárazuvzdorná, tvrdá. Vyrobeno na bázi ekologickych solí Ca-Zn.

Instalace: Položte dlaždice poblíž spáry tak, aby hrana profilu byla v jedné rovině s hranou dlaždic a ve správné vzdálenosti, abyste ponechali potřebnou mezeru (obvykle 1-2 mm). Veškeré mezery mezi dlaždicí a profilem vyplňte vhodnou zálivkou. Přebytečnou spárovací hmotu, lepidlo, rozpouštědla atd., odstraňte měkkou houbou a vodou do deseti minut po aplikaci.

Údržba: PVCD nevyžadují žádnou zvláštní údržbu; lze je snadno ošetřit bezbarvým alkoholem zředěným ve vodě nebo za použití běžných detergentů za předpokladu, že nejsou na bázi kyselin nebo zásad, a také zředěny ve vodě; pro konečné oplachování použijte pouze vodu. Používejte neabrazivní houby nebo utěrky, které nepoškrábají povrch.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky