Nástěnný panel Orac W111 Bar je fantastickým novým přírůstkem s opakujícím se lineárním a čtvercovým designem, který může fungovat v moderních i tradičních místnostech a prostorech. Použitím tohoto lamelového panelu na stěny se vaše stěny okamžitě promění v designově laděnou místnost s designovým dojmem. Obkladový panel je navržený tak, aby perfektně pasoval s W119 Bar Mix a W116 XL a usnadňuje vytvořění lineárního designu stěny.

Vertikálně? Pokud 2 metry dlouhý panel rozřežete na dvě části a nainstalujete jej nad soklové lišty, vytvoří se báječný efekt obložení. Ořízněte jej nahoře a dole lištou CX190 pro LED diody a rozsviťte detaily lamel pro dokonalý povrch. Horizontálně? Každý panel o šířce 250 mm může skutečně vylepšit stěny jakékoli místnosti.

Nainstalujte tento panel pod nástěnnou lištu a začleňte LED osvětlení do své nástěnné lišty. Lišta C324 je ideální pro použití a má malé zkosení, do kterého se vejde LED pásek. Panel, sokl a lištu natřete do tmavého odstínu s oblastí nad světlou barvou. To poskytne iluzi větší výšky v místnosti. Plocha jednoho panelu je 0,5 m².

Parametry

Parametr Popis
Styl Moderní lineární
Provedení Nástěnné
Materiál Polyuretan
Přetíratelná Ano
Výška mm 250
Šířka mm 2000
Tloušťka mm 20
Barva Bílá
Typ Obklady
Hustota kg/m³ 215
Voděodolnost Ano
Tvrdost > 30 shore D
Použití Exterier, Interier
Plocha 1 panelu m² 0,5 m2
Povrchová úprava Základní nátěr
Třída požární ochrany E. Lze dodat ve třídě B-s2
Absorbce vody < 0,1 % po 24 hodinách

Přiložené soubory

Purotouch.pdf (411 kB)
Stáhněte si materiálový list

Obklady_linearni.pdf (7,52 MB)
Stáhněte si návod na montáž

Stěnový 3D obklad Orac W111 Bar

Katalogové číslo:
W111+
Hmotnost:
1.84 kg
Objem:
10 l
Výrobce:
ORAC
Cena s DPH:
1 701 Kč
Dostupnost:
14 dnů
ks

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

 

Orac Decor je luxusní značka interiérových dekorací, která do všech svých produktů přináší inovace, kreativitu, eleganci a špičkovou kvalitu. ORAC (Ostend Research and Applications Company) z Ostende na pobřeží Belgie, je výrobce vysoce kvalitních zdobných ornamentů od roku 1970 a rychle se rozvinul do nejinovativnějšího výrobce zdobných ornamentů na světě. Stropní a podlahové lišty, obklady Orac Decor FLEX se vyrábějí z vysoce kvalitních polymerů Purotouch - vysoce kvalitní polyuretan.

Orac Decor důsledně snižuje ekologickou stopu a v roce 2021 se stal CO2 neutrální. 70% obalů výrobků tvoří recyklovaný materiál. Ve výrobcích Orac se používá 12% recyklovaných nebo biologických surovin. Všechny profily a lepidla Orac jsou VOC A+ certifikované a tedy 100% bez toxinů. Jsou také v souladu s LEED v4.1 a BREEAM. Dekorace Orac neobsahují azbest, kyanid a formaldehyd.

Nástěnný obklad Orac je vyrobena z vysoce kvalitního polyuretanu Orac Purotouch, který je vhodný pro instalaci v interiéru, vlhkých místností i v exteriéru. Předností polyuretanu jsou přesné detaily, tvarová a rozměrová stálost, vysoká odolnost vůči vlhkosti, akusticky neutrální, brousitelný povrch a malá hmotnost. Dále odolnost proti rozštěpení, časem se nezmění. Materiál s prvním základním nátěrem bílou barvou pro zvýšení adheze budoucí barvy. Doporučujeme si pro konečný nátěr vybrat jakoukoliv vodou ředitelnou barvu a stropní lištu podle vašeho vkusu natřít. UV stabilní bude lišta po provedení konečného nátěru.

 

 

Obklad se lepí ke zdi nebo stropu lepidlem DecoFix Power, ve spoji na krátké straně lepidlem DecoFix Ultra FX400. Povrch musí být čistý, suchý a bez prachu. Odstraňte všechny barvy a tapety ze stěn. Pro vnitřní použití a porézní povrchy (ne pro vlhké prostory nebo exteriér). Pro vlhké prostory a exteriér použijte lepidlo DecoFix Power. Pro spáry, praskliny a dokončení použijte tmel  FL300 Deco Filler.

Spotřeba lepididel Orac:

  • FDP500 POUZE NA LIŠTY - 310 ml | 7 > 8 metrů lišty
  • FDP700 Power EXTERIÉR A VLHKO - 290 ml | 7 > 8 metrů lišty
  • FX400 Ultra INTERIÉR I EXTERIÉR - 270 ml | min. 80 metrů lišty
  • FL300 Deco Filler INTERIÉR - 310 ml = 7 metrů lišty

Podobné zbožíVidea


Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky