Nástěnný panel Orac W120 Shaker Autorie dodá vašemu pokoji nebo prostoru klasický vzhled. Použijte tento vysoký Shaker panel spolu s odpovídajícím malým čtvercovým nástěnným panelem W121 nahoře nebo dole k vytvoření tradiční plné výšky. Vyberte si, zda chcete panely položit vedle sebe, nebo mezi ně přidat mezery pro zvýšení dramatičnosti, zakončete vzhled lištou P4025. Nástěnná lišta má stejný profil jako panel, takže ji lze použít k vytvoření panelu vlastní velikosti, kam se panely standardní velikosti nevejdou. Pokud hledáte modernější vzhled ve stylu shakeru, můžete vložit - W122 a W123. (Do panelu W120 se vejdou čtyři). Tento panel ve stylu shakeru je ideální pro každého, kdo se snaží dosáhnout pařížského stylu interiérového designu. Obkladový panel vytvoří okamžitou hloubku pro jakoukoli obyčejnou zeď a lze jej použít jak svisle, tak vodorovně. Plocha jednoho panelu je 0,75 m².

Parametry

Parametr Popis
Styl Shaker
Provedení Nástěnné
Materiál Polyuretan
Přetíratelná Ano
Výška mm 1500
Šířka mm 500
Tloušťka mm 32
Barva Bílá
Typ Obklady
Hustota kg/m³ 215
Voděodolnost Ano
Tvrdost > 30 shore D
Použití Exterier, Interier
Plocha 1 panelu m² 0,75 m2
Povrchová úprava Základní nátěr
Třída požární ochrany E. Lze dodat ve třídě B-s2
Absorbce vody < 0,1 % po 24 hodinách

Přiložené soubory

Purotouch.pdf (411 kB)
Stáhněte si materiálový list

Obklady_nelinearni.pdf (8,13 MB)
Stáhněte si návod na montáž

Stěnový 3D obklad Orac W120 Autorie

Katalogové číslo:
W120
Hmotnost:
1.87 kg
Objem:
24 l
Výrobce:
ORAC
Cena s DPH:
2 621 Kč
Dostupnost:
14 dnů
ks

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

 

Orac Decor je luxusní značka interiérových dekorací, která do všech svých produktů přináší inovace, kreativitu, eleganci a špičkovou kvalitu. ORAC (Ostend Research and Applications Company) z Ostende na pobřeží Belgie, je výrobce vysoce kvalitních zdobných ornamentů od roku 1970 a rychle se rozvinul do nejinovativnějšího výrobce zdobných ornamentů na světě. Stropní a podlahové lišty, obklady Orac Decor FLEX se vyrábějí z vysoce kvalitních polymerů Purotouch - vysoce kvalitní polyuretan.

Orac Decor důsledně snižuje ekologickou stopu a v roce 2021 se stal CO2 neutrální. 70% obalů výrobků tvoří recyklovaný materiál. Ve výrobcích Orac se používá 12% recyklovaných nebo biologických surovin. Všechny profily a lepidla Orac jsou VOC A+ certifikované a tedy 100% bez toxinů. Jsou také v souladu s LEED v4.1 a BREEAM. Dekorace Orac neobsahují azbest, kyanid a formaldehyd.

Nástěnný obklad Orac je vyrobena z vysoce kvalitního polyuretanu Orac Purotouch, který je vhodný pro instalaci v interiéru, vlhkých místností i v exteriéru. Předností polyuretanu jsou přesné detaily, tvarová a rozměrová stálost, vysoká odolnost vůči vlhkosti, akusticky neutrální, brousitelný povrch a malá hmotnost. Dále odolnost proti rozštěpení, časem se nezmění. Materiál s prvním základním nátěrem bílou barvou pro zvýšení adheze budoucí barvy. Doporučujeme si pro konečný nátěr vybrat jakoukoliv vodou ředitelnou barvu a stropní lištu podle vašeho vkusu natřít. UV stabilní bude lišta po provedení konečného nátěru.

 

 

Obklad se lepí ke zdi nebo stropu lepidlem DecoFix Power. Povrch musí být čistý, suchý a bez prachu. Odstraňte všechny barvy a tapety ze stěn. Pro vnitřní použití a porézní povrchy (ne pro vlhké prostory nebo exteriér). Pro vlhké prostory a exteriér použijte lepidlo DecoFix Power. Pro spáry, praskliny a dokončení použijte tmel  FL300 Deco Filler.

Spotřeba lepididel Orac:

  • FDP500 POUZE NA LIŠTY - 310 ml | 7 > 8 metrů lišty
  • FDP700 Power INTERIÉR, EXTERIÉR A VLHKO - 290 ml | 7 > 8 metrů lišty
  • FL300 Deco Filler INTERIÉR - 310 ml = 7 metrů lišty

Podobné zbožíVidea


Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky