Venkovní roleta UNION L vedená lankem 2,5 mm. Maximální rozměr markýzy 450x400 cm. Textilie Masacril 100% Solution Dyed Acrylic o hustotě 300 g/m2, je prodyšná tkanina, což zajišťuje, že jí nemůže projít vlhkost a vítr. Snižuje pocit tepla a snižuje teplotu pod tkaninou za extrémně horkého a slunečného počasí. Poskytuje teplejší ochranný pocit pod tkaninou, když je počasí chladnější.

Vynikající hydrofobnost s tepelným štítem a rychlým sušením zabraňuje hromadění prachu, poskytuje vysoký stupeň tepelného a vizuálního pohodlí. Zlepšená hydroizolace, maximální rozměrová stabilita. Barvení vlákna do hloubky zaručuje dlohodobou stálobarevnost. Ochrana proti UV záření, impregnace proti plísním. Povrchová teflonová vrstva zabezpečuje odolnost vůči vodě dle ISO 4920 a znečištění a zároveň zvyšuje samočisticí schopnost.

Markýza Union L je zatížitelná větrem podle technické třídy 2 (síla větru do max. 70 N/m2 nebo 38 km/h.

Vzorek tkaniny můžeme zapůjčit.

Parametry

Parametr Popis
Typ Roleta
Pohon Klika
Tkanina Akryl
Barva Žlutá
Materiál tkaniny 100% Akryl
Tloušťka tkaniny 0,42
Gramáž tkaniny g/m2 300
Ts - Solární propustnost % 18,3
Rs - Solární odrazivost % 52
As - Solární absorpce % 29,7
UV ochranný faktor 80
G-tot - Solární faktor % 0.15
Řada Union L
Šířka mechanismu 5 cm na každé straně
Min. výkon motoru Nm 8 Nm
Pevnost v tahu po šířce 95 daN
Max. rozměr šxv cm 450x400
Min. rozměr šxv cm: 50x50

Přiložené soubory

Union-L.pdf (7,80 MB)
Návod na montáž

Obsluha a udrzba.pdf (531 kB)
Union L

Venkovní roleta Union L Akryl Bronce 2090 na míru

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Popis zboží

Látku doporučujeme čistit vysáváním nebo suchým kartáčováním kartáčem s jemnými štětinami. Na znečištění většího rozsahu použijte vodu s mýdlovým roztokem nebo jemným čisticím prostředkem s teplotou max. 30 °C a houbu nebo kartáč s jemnými štětinami. Po vyčištění důkladně opláchněte látku proudem čisté vody a nechte vytaženou až do úplného vysušení. Nepoužívejte rozpouštědla ani jiné agresivní čističe, které mohou poškodit ochrannou povrchovou vrstvu látky.

 


 

Upozornění

Fotografie rolety se mohou lišit v závislosti na nastavení monitoru nebo zařízení a světelných podmínkách, především teplotě osvětlení. Fotografie zobrazují pouze vizuální znázornění rolety. Doporučujeme si proto před nákupem zapůjčit od nás vzorky látek. Vzorky představují výřez originálu, pomocí kterého se můžete přesvědčit o barvě a typu povrchu. Chceme vám nabídnout ty nejlepší příležitosti, jak se dobře rozhodnout. Protože vzorek je někdy důležitý, abyste si byli naprosto jisti, že nová podlaha bude ladit i s vaším nábytkem a vybavením.

Výroba na míru: Roleta na míru bude vyrobena v České republice dle ČSN EN 13120+A1 funkčních a bezpečnostních požadavků, normy ISO 9001, zvolené látky, zadané šířky a výšky, zvoleného závaží atp.

Dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku, nelze u rolety na míru bezdůvodně odstoupit od kupní smlouvy, jelikož bude vyrobeno podle požadavků kupujícího.

Copyright: floorwood.cz je držitelem autorských práv k uvedeným fotografiím.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky