Ukončovací lišta L keramických obkladů a dlažeb Profilpas Proangle AI je vyrobena z nerezové oceli AISI 304. Je vhodná pro použití v potravinářském průmyslu, nemocnicích, bazénech a jakémkoli venkovním prostředí. Řada ukončovacích profilů Proangle Q je považována za „univerzální“ pro svou schopnost přizpůsobit se různým potřebám. Ve skutečnosti se Proangle Q díky svému L tvaru doporučuje nejen pro olemování a ochranu vnějších rohů obkladů, ale také pro podlahy a schody z různých materiálů, kamenné koberce a spojení podlah stejných výšek.

Parametry

Parametr Popis
Provedení L lišty
Délka mm 2700
Tloušťka mm 1
Dekor Nerez
Materiál Nerez
Povrch Leštěný
Exteriér Ano

Přiložené soubory

PROANGLE_scheda_tecnica cs.pdf (2,17 MB)
Stáhněte si technická data

Ukončovací lišta L Proangle AI Nerez ocel leštěná AISI 304

Výrobce:
Profilpas
Cena s DPH:
od 632 Kč
Dostupnost:
30 dnů
Foto Katalog. číslo / Název Dostupnost Množství Cena s DPH Koupit kusů
Ukončovací lišta L Proangle AI Nerez ocel AISI 304 leštěná 6 mm 91642
Výška 6 mm
30 dnů 0 ks 632 Kč
Ukončovací lišta L Proangle AI Nerez ocel AISI 304 leštěná 8 mm 91644
Výška 8 mm
30 dnů 0 ks 653 Kč
Ukončovací lišta L Proangle AI Nerez ocel AISI 304 leštěná 9 mm 91645
Výška 9 mm
30 dnů 0 ks 670 Kč
Ukončovací lišta L Proangle AI Nerez ocel AISI 304 leštěná 10 mm 91646
Výška 10 mm
30 dnů 0 ks 684 Kč
Ukončovací lišta L Proangle AI Nerez ocel AISI 304 leštěná 11 mm 91647
Výška 11 mm
30 dnů 0 ks 699 Kč
Ukončovací lišta L Proangle AI Nerez ocel AISI 304 leštěná 12,5 mm 91648
Výška 12,5 mm
30 dnů 0 ks 711 Kč

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Nerez ocel: AISI 304 - DIN 1.4301 V2A je vysoce odolná proti hlavním chemickým a atmosférickým vlivům, proti vápnu a maltě, proti lepidlům na dlažbu a čistícím přípravkům. Je vhodná i pro použití v potravinářském průmyslu, nemocnicích, bazénech a jakémkoli venkovním prostředí, apod.

Plochy z nerez oceli mohou být leštěny pomocí příslušných běžně prodávaných přípravků. Nerez ocel se snadno čistí a je velmi hygienická; hladký a neporózní povrch činí usazení a přežití bakterií nebo jiných mikroorganismů velmi nepravděpodobným. Pro zachování dokonalé čistoty ocelových ploch stačí několik jednoduchých pravidel: stačí je omýt teplou vodou a saponátem, dokonale opláchnout a osušit měkkým hadrem. V případě ploch vystavených atmosférickým a agresivním vlivům se doporučuje pravidelné čištění nerez oceli, aby povrch zůstal netknutý a nedošlo k rezavění. Povrch z broušené nerez oceli vždy čistěte po směru broušení, nikoli napříč. V případě odření použijte příslušný čistící - leštící přípravek pro nerez ocel a měkký hadr.

V žádném případě při čištění nepoužívejte:

  • čistící přípravky s obsahem kyseliny chlorovodíkové (neboli solné), s obsahem kyseliny fluorovodíkové nebo s bělidly; zamezte přímému styku čistících přípravků obsahujících chloridy s povrchem, s výjimkou případů, kdy jsou aplikovány na krátkou dobu a poté dokonale opláchnuty.
  • abrazivní čistící přípravky v prášku mohou poškodit povrchovou úpravu profilu.

Nenechávejte dlouhodobě ve styku s profily z nerez oceli předměty nebo nářadí z obyčejné oceli (např. kartáče nebo ocelové vlákno běžně používané pro odstranění zbytků malty nebo jiných materiálů); hrozí přenos železnatých částic (kontaminace), které způsobují na povrchu rezavé skvrny. Nenechávejte dlouhodobě ve styku s povrchy z nerez oceli vlhké hadry nebo houby, které mohou způsobit vznik neestetických skvrn od vody.

Způsob pokládky s lepidlem

  • Změřte požadovanou délku a odříznete profil pomocí vhodného nástroje.
  • Pomocí ozubené špachtle rozetřete lepidlo na ploše určené pro pokládku.
  • Stiskněte profil tak, aby z otvoru podélné lišty vytékalo předem nanesené lepidlo.
  • Položte a jemně stiskněte obložení až do té doby, kdy bude horní plocha dokonale vyrovnána s horní plochou profilu a v odpovídající vzdálenosti pro příslušnou spáru (vetšinou od 1 do 3 milimetru).
  • Pomocí vhodného spárovacího materiálu uzavřete prostor mezi obložením a profilem. Pomocí měkké houby a vody očistete do 10 minut od aplikace zbytky spárovacího materiálu, lepidel, ředidel. apod.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky