Ukončovací lišta Profilpas Profix Thin S/4 pro pokládku plovoucích vinylových podlah LVT od 4 do 6 mm. Lišta musí být zacvaknutá do plastové základny PT/4/SA. Lišta je vyrobena z hliníku s povrchovou úpravou Alcrom Plus, což je systém inovativního digitálního tisku pro výrobu profilů.

Parametry

Parametr Popis
Typ Narážecí
Délka mm 2700
Šířka mm 21
Pro tloušťku materiálu do mm 4-6
Povrch Fólie s dekorem dřeva
Připevnění Přivrtání, lepení
Dekor Dub
Materiál Hliník
Vhodné Pro vinyl
Profil Plochá
Vinyl Plovoucí

Ukončovací lišta pro vinyl Profix Thin S/4 Alcrom Plus 1030

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Popis zboží

Hliník potažený fólií Alcrom® Plus : Slitina Al-Mg-Si, tepelně zpracovaná ve stavu T6 (6463 T6). Profily jsou vyrobeny extruzí. Fólie Alcrom® Plus je na profily nalepena. Je odolná proti poškození. Vyrábí se v mnoha barvách, odstínech dřeva, dlažby a kamene.

Péče a údržba: Tato povrchová úprava nevyžaduje žádnou speciální údržbu, neboť je snadno čistitelná alkoholem zředěným ve vodě nebo normálním čistícím prostředkem, který není kyselý nebo zásaditý na bázi vody, také zředěný vodou. Použijte neabrazivní houbu nebo látku, abyste zabránili poškrábání na povrchu. Hliníkové profily s fólií není možné řezat " Flexou " - rozbrušovacím kotoučem. Při řezu se hliník nadměrně zahřívá a dochází k deformaci fólie. Proto, aby byl řez čistý a hladký, je potřeba profily řezat pokosovou pilou s kotoučem na hliník, nebo použít ruční pilku na železo.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky