Ukončovací profil Küberit 369-N SK je určen pro dilatační ukončení (překrytí spáry) podlahy u stěny. Má lepidlo na obou stěnách - možnost přilepení delší i kratší stranou. Je vhodný zejména pro balkonové dveře. Profil je nalepen na stěně nebo na rámu dveří a podlaha pod ním může volně dilatovat.

Parametry

Parametr Popis
Typ Ukončovací lišty
Druh montáže Samolepící
Délka mm 2700
Šířka mm 18
Výška mm 12
Povrch Hladký
Připevnění Lepení
Dekor Šedá
Materiál Hliník
Vhodné Ukončovací
Země původu Německo

Ukončovací profil pro podlahy u stěny Küberit 369-N SK Antracit F18

Katalogové číslo:
2153697025-N
Hmotnost:
0.3 kg
Výrobce:
Küberit
Dostupnost: 6 dnů
Naše cena s DPH
1 221 Kč

Zadejte potřebné množství

ks nebo bm

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Eloxovaný hliník: Slitina Al-Mg-Si, tepelně zpracovaná ve stavu T6 (6060 T6). Profily jsou realizovány extruzí a následným eloxováním. Mají velmi dobrou odolnost proti chemickým a atmosférickým vlivům. Mokrý cement a jeho deriváty vytvářejí kyselé složky, které působí na povrch a způsobují rezavění kovu (vytváření hydroxidu hlinitého). Z tohoto důvodu musí být viditelná plocha profilu rychle a opatrně očištěna od cementu, lepidel a materiálu použitých pro spárování. Z chemicko-technických důvodů nemůže výrobce zaručit totožné barvy pro eloxované výrobky. Všechny uvedené rozměry jsou přibližné a zahrnují rozměrové tolerance v souladu s DIN EN 12020-2, ČSN 427807.

Péče a údržba: Lišty nevyžadují zvláštní údržbu a lze je snadno upravit pomocí bezbarvého lihu ředěného s vodou nebo pomocí běžných čistících přípravku, s výjimkou přípravku na bázi kyselin (např. kyselina solná nebo kyselina fluorovodíková). Při čištění se doporučuje používat neutrální přípravky ředěné s vodou a poté je opláchnout čistou vodou za použití houby nebo neabrazivního hadříku, aby nedošlo k odření nebo poškození eloxování, leštění či laku.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky