Venkovní koberec Victoria Flair Chocolate je opatřen nopy na rubové straně pro lepší odvod vody. Jejich nevýhodou samozřejmě je, že jsou malinko při chůzi bosou nohou cítit. Ideální pro umístění na střešní terasy, balkóny, verandy a zahrady. Vpichovaným kobercům, které se dají použít ve venkovním prostředí, se obecně říká umělé travní koberce. Jsou vyrobené z vodě odolných materiálů vč. lepidel, takže jim nevadí déšť, sníh, voda z bazénu ani sluníčko. Venkovní koberec se klade na pevný, rovný povrch, jako je cihla, dlaždice, beton, asfalt, dřevo, atd. (trhliny a nerovnosti by měly být odstraněny). Koberec řežte silným a rovným nožem ze spodní strany, aby nedošlo k poškození vláken.

Parametry

Parametr Popis
Typ Venkovní
Styl Vpichovaný
Název řady Victoria Flair
Šíře m 4
Material Polypropylen
Podložka rubu Nopy
Výška celková mm 7
Gramáž celková g/m² 790
Gramáž vlasu g/m² 590
Hořlavost Efl
Barva Hnědá
Země původu Belgie

Venkovní koberec Victoria Flair Chocolate šíře 4m

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Popis zboží

Čištění a péče: I když travní koberce vyžadují minimální údržbu, stále potřebují pomocnou ruku, aby vypadaly co nejlépe. Protože většina venkovních travních koberců se dodává v rolích, bude zpočátku slehlá v jednom směru. V průběhu času se koberec z důvodu opotřebení zploští, zejména je-li používán často. Doporučujeme koberec jednou za měsíc vykartáčovat tvrdým koštětem, možná i vícekrát, pokud jej v letních měsících používáte každý den. Pokud máte domácí mazlíčky, bude také důležité odstranění chloupků z koberce. Přestože je příze odolná vůči plísním, na nečistotách zachycených v koberci se může usazovat.

Pokud jste na koberec umístili zahradní nábytek, pravidelně jej přemisťujte, aby plocha nebyla slehlá. Ačkoli by to nemělo poškodit koberec, pomůže to vypadat mnohem realističtěji. Čistění se provádí běžnou domácí čistící technikou (tvrdé koště, apod.), nebo proudem vody. Žádné z běžně používaných domácích chemikálií nepoškozují travní koberec. Koberec je odolný vůči klimatickým podmínkám v rámci střední Evropy. Nedoporučuje se po povrchu smýkat těžké předměty a trvale stavět bez podložek. Toto jsou minimální požadavky v povinných pokynech péče a údržby.

  • Listy, větvičky a další organické materiály je třeba pravidelně odstraňovat. Za tímto účelem můžete použít fukar listů, tvrdý kartáč nebo koště. Vlhkost vzduchu zvyšuje kompostování a podporuje růst mechů a plevele.
  • Plevel: doporučujeme jej jednoduše odstranit ručně. Pokud se rozhodnete použít odstraňovač plevele, ujistěte se, že se jedná o výrobek na vodní bázi a přečtěte si a respektujte pokyny výrobce.
  • Sníh a led neodstraňujte. Při zimní údržbě nejdříve nechte umělou trávu rozmrznout.
  • Nikdy nepokládejte horké věci na umělý trávník.
  • Exkrementy zvířat byste měli odstranit co nejrychleji a potom umýt umělý trávník vodou.
  • Na umělý trávník neházejte cigarety.
  • Vyvarujte se velkých a těžkých předmětů na umělém povrchu na dlouhou dobu.
  • Ostré předměty (jehlové podpatky, kopačky,…) mohou poškodit trávník.
  • Otevřen ohně, ohňostroje, svařování nebo grilování: umělá vlákna trávníku se roztaví a spečou se dohromady.
  • Zrcadla nebo reflexní sklo by nikdy neměly být instalovány v blízkosti umělé trávy.

 


 

Upozornění

Fotografie produktu se mohou lišit v závislosti na nastavení monitoru nebo zařízení a světelných podmínkách, především teplotě osvětlení. Fotografie zobrazují pouze vizuální znázornění umělého trávníku. Doporučujeme si proto před nákupem zapůjčit od nás vzorky umělých trávníků. Vzorky představují výřez originálu, pomocí kterého se můžete přesvědčit o barvě a typu povrchu. Chceme vám nabídnout ty nejlepší příležitosti, jak se dobře rozhodnout. Protože vzorek je někdy důležitý, abyste si byli naprosto jisti, že nová podlaha bude ladit i s vaším nábytkem a vybavením.

Dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku, nelze u tohoto zboží bezdůvodně odstoupit od kupní smlouvy, jelikož bude upraveno podle požadavků kupujícího. U celé výrobní role koberce, toto právo neplatí.

Copyright: floorwood.cz, popřípadě výrobce, je držitelem autorských práv k uvedeným fotografiím koberců.

Tolerance rozměrů dle normy ČSN 14159 je 1% (min 3cm), doporučujeme objednat vždy spíše větší rozměr s rezervou.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky