Velmi atraktivní je u této krytiny věrohodný vzhled masivní dřevěné podlahy s přirozenými suky.  Vinylová podlaha k lepení Tajima Feel 5117 je vhodná do všech bytových prostor, bez problémů zvládne i komerční zátěž díky své nášlapné vrstvě o tloušťce 0,55 mm a zátěžové třídě 42. Vinylové podlaze Tajima nevadí vlhkost, snadno se udržuje a je vhodná pro podlahové vytápění na vodní bázi. Úplně recyklovatelná, protože nejsou žádné zbytky lepidla nebo znečišťujících látek. Bezkonkurenční rozměrová stálost díky stabilizační skelné mřížce, vynikající zvukový absorpční výkon, bez ftalátů. Celková hmotnost 5000 g/m2, požární odolnost Bfl-s1. Vinylové podlahy v dílcích se celoplošně lepí k podkladu.

Vzorek nebo celou lamelu můžeme zapůjčit.

Parametry

Parametr Popis
Typ Vinylová
Provedení K lepení
Zátěž 42
Vzor Prkno
Fáze Ne
Tón Střední
Rozměry 177,8 x 1219,2 x 3 mm
Balení m2 3,25
Zaruka let 20 let pro domácnosti, 10 let pro komerční prostory
Tloušťka 3
Nášlapná vrstva 0,55
Podlahové topení Ano
Tepelný odpor m2K/W 0,02
Lepení Ano
Útlum kročejového hluku dB 6

Vinylová podlaha Tajima Feel 5117

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Popis zboží

Vinylové podlahy Tajima mají vysokou odolnost vůči opotřebení a jsou stabilní. Povrch podlahy je ošetřen PUR nátěrem, je protiskluzný a vhodný pro alergiky.

Instalace
Vinylová podlaha Tajima musí být celoplošně nalepena. Doporučujeme lepidla s nízkým obsahem emisí, bez rozpouštědel. Jednotlivé lamely se nesmí tlačit proti sobě, ale instalace by měla být pouze s mírným tlakem. Ihned po instalaci podlahu zaválcujte (ideální válec o váze 50 kg). Jednotná barevnost podlahy je zaručena pouze u dodávky jedné výrobní šarže.

Odstraňování skvrn:
Všechny skvrny a agresivní látky musí být odstraněny okamžitě. Při odstraňování skvrn čistícími prostředky dbejte pokynů výrobce těchto čistících prostředků. Z naší strany se doporučuje Dr.Schutz CC - Elatex.

Diskuze


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Přidat reakci

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Zasílat příspěvky na tento e-mail
Text komentáře*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položky

*  


Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky