Vlněný zátěžový koberec Chelsea v luxusním stylu nízké smyčky 5/32 brussels bouclé ze 100% novozélandské vlny, kterou chrání před nečistotami Scotchgard technologie. Teplé, přírodní barvy v kombinaci se strukturou nadýchaného hustého vlněného vlákna předají každému interiéru moderní a přirozený vzhled. Třída zátěže 32 která zahrnuje použití v těžkém domácím prostředí. Výška vlasu 4 mm, celková tloušťka materiálu 6 mm, použity 3 vrstvy příze, hmotnost příze 1030 gr./m².

Vlněný koberec Chelsea je vhodný pro pokládku na podlahové vytápění, má vynikající tepelné a zvukové izolační vlastnosti, může být umístěn na schodech v rezidenční čtvrti, je ohnivzdorný.

Cena koberce k jednání. Doporučujeme si před nákupem zapůjčit vzorek koberce 40 x 30 cm.

Parametry

Parametr Popis
Typ Smyčkový
Název řady Chelsea
Provedení Metráž
Šíře m 4
Vlákno Vlna
Složení vlákna 100%
Podložka rubu Ceneva
Výška vlasu mm 4
Výška celková mm 6
Gramáž celková g/m² 2000
Gramáž vlasu g/m² 1030
Počet vpichů /m² 83.000
Vhodné pro podlahové topení Ano
Tepelný odpor m²K/W 0,09
Kročejová neprozvučnost 25 dB
Hořlavost Cfl-s1
Použití na schody Ano
Kolečkové židle Ne
Barva Šedá
Komfort 3
Zátěž 32
Země původu Holandsko

Přiložené soubory

Edel_Ceneva.pdf (1,46 MB)
Podklad ceneva

Vlněný koberec Chelsea 139 šíře 4m

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Popis zboží

Chelsea

 

 

 

 

Ceneva

Ceneva® první podkladový materiál na světě pro výrobu koberců, který neobsahuje styrene-butadien, místo něj se používá vinyl-acetát etylén (VAE). VAE dává koberci řadu výhod oproti standardně používanému SBR a je řešením pro všechny, kdo chtějí pečovat o životní prostředí. Nižší emise těkavých organických sloučenin VOC. Nepřítomnost zápachu, snížená hořlavost. Větší elasticita koberce při pokládce. Kvalitnější ukotvení vlákna v podkladu.

 

Scotchgard

Scotchgard™ vybrané produkty Edel Carpets jsou v zájmu zlepšení užitných vlastností ošetřeny technologií Scotchgard. Tato proti špinívá úprava, zvyšuje odolnost koberce vůči zašpinění a zvyšuje zároveň jeho odolnost vůči opotřebení.

 

GUT: Péči o životní prostředí a zdravotní nezávadnost výrobků EDEL potvrzuje rovněž certifikát GUT, který byl zaveden v roce 1990 a je německým sdružením “Gemeinschaft umweltfreundlicher Teppichboden e.V” udělován těm výrobcům koberců, kteří ve všech fázích výroby i životního cyklu svých výrobků garantují maximální šetrnost vůči životnímu prostředí a komplexní ochranu uživatelů.

 

DIBT

DIBT: Výrobní proces v Edel Carpets splňuje nejpřísnější ekologické požadavky. Ekologickou nezávadnost výroby i samotných výrobků Edel Carpets potvrzuje německý ekologický certifikát DIBT, který garantuje, že spotřebitel nebude vystaven vlivu škodlivých látek.

 

 

Obšití

Bordury - kusové koberce EDEL na míru: je možné si zvolit barvu a typ bordury. Vyrobíme Vám koberec, který bude plně odpovídat Vašim představám a požadavkům. Můžete zvolit klasické obšití koberce nití, textilní borduru 1 nebo 5 cm, filcovou borduru širokou 5 cm, koženou borduru 5 cm a nakonec nádherné ukončení koberce Volume. Dodání koberců v individuálních tvarech a rozměrech (obdélníky, čtverce, kruhy, elipsy, …) jsou limitovány maximálním rozměrem jedné strany 400 cm. Bordury obsahují také podložku, která chrání koberec, aby neklouzal a nepoškrábal podlahu pod kobercem. Výjimku tvoří koberce, které jsou obšity standardní nití. Tolerance rozměrů při výrobě 1-2 cm.

 

 

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky