Vnitřní nerezový roh Profilitec Sanitec SB15IL se snadno čistí a je navržen tak, aby splňoval hygienické požadavky ve veřejných prostorách podléhajících hygienickým normám jako jsou nemocnice, potravinářské provozy, veřejné toalety. Zajišťuje dobrou odolnost proti proti mechanickým nárazům a vysokou odolnost proti korozi a většiny zředěných chemikálií vyskytujících se v laboratořích, agresivních čisticích prostředků. Vnitřní sanitární profil je vyroben z nerezové oceli AISI 304.

Parametry

Parametr Popis
Typ Rohové lišty
Materiál Nerez
Délka mm 2700
Šířka mm 15
Výška mm 15
Povrch Leštěný
Připevnění Lepení
Dekor Nerez
Vhodné Obklady
Profil 15x15
Umístění Interier
Země původu Itálie

Přiložené soubory

Sanitec-SB15-IL.pdf (58 kB)
Stáhněte si technická data

Vnitřní roh Profilitec Sanitec SB15IL Nerez leštěná 15x15x2700

Katalogové číslo:
SB15IL270
Hmotnost:
0.564 kg
Výrobce:
Profilitec
Dostupnost: 21 dnů
Naše cena s DPH
1 246 Kč

Zadejte potřebné množství

ks nebo bm

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Nerez ocel AISI 430 - DIN 1.4016 není odolná proti všem chemickým látkám, proto je nutné zamezit, aby přišla do styku s agresivními přípravky jako je kyselina solná (HCl) a kyselina fosforečná (H3PO4).

Plochy z nerez oceli mohou být leštěny pomocí příslušných běžně prodávaných přípravků. Nerez ocel se snadno čistí a je velmi hygienická; hladký a neporózní povrch činí usazení a přežití bakterií nebo jiných mikroorganismů velmi nepravděpodobným. Pro zachování dokonalé čistoty ocelových ploch stačí několik jednoduchých pravidel: stačí je omýt teplou vodou a saponátem, dokonale opláchnout a osušit měkkým hadrem. V případě ploch vystavených atmosférickým a agresivním vlivům se doporučuje pravidelné čištění nerez oceli, aby povrch zůstal netknutý a nedošlo k rezavění. Povrch z broušené nerez oceli vždy čistěte po směru broušení, nikoli napříč. V případě odření použijte příslušný čistící - leštící přípravek pro nerez ocel a měkký hadr.

V žádném případě při čištění nepoužívejte:

  • čistící přípravky s obsahem kyseliny chlorovodíkové (neboli solné), s obsahem kyseliny fluorovodíkové nebo s bělidly; zamezte přímému styku čistících přípravků obsahujících chloridy s povrchem, s výjimkou případů, kdy jsou aplikovány na krátkou dobu a poté dokonale opláchnuty.
  • abrazivní čistící přípravky v prášku mohou poškodit povrchovou úpravu profilu.

Nenechávejte dlouhodobě ve styku s profily z nerez oceli předměty nebo nářadí z obyčejné oceli (např. kartáče nebo ocelové vlákno běžně používané pro odstranění zbytků malty nebo jiných materiálů); hrozí přenos železnatých částic (kontaminace), které způsobují na povrchu rezavé skvrny. Nenechávejte dlouhodobě ve styku s povrchy z nerez oceli vlhké hadry nebo houby, které mohou způsobit vznik neestetických skvrn od vody.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky