Klíčová řada koberců Vorwerk, která je vhodná pro řadu oblastí. Elara je objemný a překvapivě měkký koberec typu Frisé. Dokonale vhodný pro použití ve veřejných prostorách, kancelářích a zároveň nabízí výjimečně útulný pocit. Díky použití nejkvalitnějších přízí na světě 100 % PA 6.6, je řada koberců Elara zvláště exkluzivní. Elegantní všívané koberce 1/10“, které ohromují uživatele nejlepším komfortem a dlouhou životností, umožňuje nabízet vynikající funkčnost a dlouhou životnost v těžce zatěžovaných oblastech.

Naprosto nejvyšší kvalita a díky své útulné estetice je řada koberců Elara ideální pro instalaci v hotelech, kancelářích a komerčních budovách i v soukromých domech. Nabízí mimořádnou akustiku 33 dB díky výraznému objemu koberce. Paleta barev pro tuto kobercovou řadu je široká: nabízí 15 barev ve světech stylu Classic Design a Nature Design. Spektrum sahá od celé palety zelených a modrých tónů po neutrální béžové a hnědé odstíny až po výrazné, zářivé odstíny.

Parametry

Parametr Popis
Typ Střižený
Název řady Exclusive
Provedení Metráž
Šíře m 4
Vlákno PA
Složení vlákna 100%
Podložka rubu AB
Výška vlasu mm 8,5
Výška celková mm 10,7
Gramáž celková g/m² 2050
Gramáž vlasu g/m² 1260
Počet vpichů /m² 142.200
Vhodné pro podlahové topení Ano
Tepelný odpor m²K/W 0,174
Kročejová neprozvučnost 33 dB
Hořlavost Cfl-s1
Použití na schody Příležitostné
Kolečkové židle Stálé
Barva Šedá
Komfort 5
Zátěž 33
Země původu Německo

Vorwerk Elara Classic 5V41 zátěžový koberec

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Popis zboží

 

 

 

 

UNIKÁTNÍ PODLAHOVÉ KRYTINY OD ROKU 1883. VYROBENÉ V NEMECKU. VYROBENO VORWERKEM.
Koberce Vorwerk jsou od roku 1883 jedinečnou kombinací vynikající kvality, udržitelných inovací a globálně oceněného designu. Již více než 130 let si miliony spokojených zákazníků užívají produkty tohoto tradičního německého výrobce ve svých domovech a kancelářích. Současně Vorwerk neustále definuje limity podlahových krytin, aby nabídl produkty, jejichž styl a kvalita nikdy nevystoupí z módy ani po mnoha letech. Vývoj koberců, výroba a zajištění kvality probíhají v centrále v německém Hamelnu a zaručují, že všestranný příslib značky „Je to Vorwerk!“ je díky dokonalému výkonu dodržen.

DGNB (Deutsche Gesellschaft für Nachhaltiges Bauen) je nezisková organizace na podporu udržitelné výstavby a provozu zastavěných environmentálních prostor. Je to organizace složená z členů, která chápe udržitelnost jako rozšíření pro budoucí generace. Systém DGNB hodnotí stavební výrobky podle určitých kritérií a uděluje ocenění v závislosti na stupni spokojenosti.

 

Tento štítek uvádí úroveň emisí z podlahové krytiny, v souladu se směrnicí VOC pro stavební výrobky, jakož i materiály pro interiéry a vybavení. Od 1. ledna 2012 musí být stavební výrobky, materiály pro interiéry a vybavení uváděné na francouzský trh klasifikovány a označovány podle emisí. Testovací základna VOC je v souladu s německou AgBB.

 

GUT: Péči o životní prostředí a zdravotní nezávadnost výrobků  potvrzuje rovněž certifikát GUT, který byl zaveden v roce 1990 a je německým sdružením “Gemeinschaft umweltfreundlicher Teppichboden e.V” udělován těm výrobcům koberců, kteří ve všech fázích výroby i životního cyklu svých výrobků garantují maximální šetrnost vůči životnímu prostředí a komplexní ochranu uživatelů.

 

Life Balance značka kvality života je důkazem rozsáhlého přístupu společnosti Vorwerk Teppichwerke k nabídce udržitelných, zdravých a ekologických produktů v celém řetězci přidané hodnoty. Kvalitní pečeť Life Balance znamená: Testováno na škodlivé chemikálie, jemné částice prachu a vhodnost pro alergiky. Potvrzení prostřednictvím nezávislého zkušebního ústavu. Vysoké standardy kvality a rozsáhlá testovací kritéria. To platí pro všechny podlahové krytiny a kobercové čtverce Vorwerk.

 

CRI (Carpet and Rug Institute) v Alabamě USA uděluje certifikát Green Label Plus. To poskytuje informace o množství škodlivých látek v kobercích podlahových krytin. Pokud kobercová podlahová krytina splňuje testovací kritéria CRI, je jí udělen certifikát Green Label Plus. Hodnoty CRI jsou podobné hodnotám GUT, s výjimkou formaldehydu, který je pouhých 24 μg/m3 po 24 hodinách namísto 10 μg/m3 po 72 hodinách povolených GUT. Certifikáty Green Label Plus pro kobercové podlahové krytiny jsou důležité pro stavbu tzv. Zelených budov v rámci procesu LEED.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky