Díky víceúčelové, vícebarevné estetice a vzrušujícímu pocitu se strukturovaný smyčkový koberec Contura Design stává skutečným vrcholem současné řady koberců Vorwerk. Díky integrovaným matným nebo třpytivým vláknům, které získávají body za jemné nebo nápadné velkoplošné vzory, je tento koberec k dispozici v pěti luxusních vzorech. Široké spektrum 27 barev zajišťuje maximální individualitu a rozmanitou škálu možností designu interiéru v komerčních budovách.

Vzrušující vzhled a dojem zátěžového koberce Contura Design je díky inovativní technice všívání ve stříškách, čímž se vytvářejí různé výšky smyček. Nejvyšší smyčka je mírně stříhána, aby poskytovala elegantní 3D efekt. To zaručuje výjimečně brilantní barvy a živý efekt.

Koberec Contura Design vděčí za svou trvanlivost vysoce kvalitní polyamidové konstrukci, což je příze, která se vyznačuje vysokou odolností proti opotřebení a má vynikající hodnoty oděru. Materiál tohoto koberce je vyroben z vlákna ECONYL 100% PA 6 s dlouhou životností, které se recykluje například ze starých rybářských sítí. Špičkový materiál ze 100% recyklovaného materiálu, který dosáhl více zelených štítků včetně A+ pro nízké emise do místnosti (VOC).

Parametry

Parametr Popis
Typ Smyčkový
Název řady Superior
Provedení Metráž
Šíře m 4
Vlákno PA
Složení vlákna 100%
Podložka rubu AB
Výška vlasu mm 3,1
Výška celková mm 5,5
Gramáž celková g/m² 1650
Gramáž vlasu g/m² 670
Počet vpichů /m² 244.400
Vhodné pro podlahové topení Ano
Tepelný odpor m²K/W 0,17
Kročejová neprozvučnost 25 dB
Hořlavost Bfl-s1
Použití na schody Příležitostné
Kolečkové židle Stálé
Barva Mix
Komfort 1
Zátěž 33
Země původu Německo

Vorwerk Contura Design D1040 1M60 šíře 4m

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky