Obkladový panel Woodele Royal pro montáž na stěnu nebo na strop, s tenkými lamelami namontovanými černém, na dotek příjemném filcu o tloušťce 8 mm. Dekor Vápněný dub si svou oblibu získal díky svému univerzálnímu stylu, který se hodí do každého interiéru. Vyznačuje se jasnou kresbou dřeva, silně vnímatelnou strukturou a jemným odstínem surového přírodního dubu. Stěnové lamely jsou způsob, jak moderně a stylově vyzdobit interiér, jde o inovativní způsob použití dřeva na stěnu či strop. Díky svým zvukově izolačním vlastnostem se lamely používají i v místnostech, kde hraje klíčovou roli akustika - v ložnicích, domácích kinech , studiích nebo konferenčních místnostech.

Dokonale ladí s pohledovým betonem, přírodním kamenem nebo dřevem. Použitím kontrastu černého filcu a lamel, dokonale zvýrazníte charakter interiéru. Obkladové panely na filcu naleznou uplatnění v ložnicích a obývacích pokojích, komerčních prostorách a kancelářích. Díky tomu, že lamely mají plstěný podklad, lze je snadno řezat nožem podél lamel. Na druhou stranu stačí jednoduchá pila ke zkrácení jejich délky. Každý panel je zakončen vyčnívajícím prvkem z filcu, pro jejich spojení bez viditelného spojovacího bodu stačí jeden panel přitlačit k druhému a přitlačit ke stěně lepidlem. Díky plstěnému základu bude spojování panelů neviditelné.

Parametry

Parametr Popis
Provedení Na filcu
Materiál Fóliovaná MDF
Výška mm 26
Šířka mm 300
Délka mm 2750
Rozměry lamel mm 30x18x2750
Rozteč mm 20
Výška filcu mm 8
Plocha m² 0,825
Lamela (šxv) 30x18
Řada Royal
Barva filcu Černý

Woodele Royal nástěnné lamely na filcu Vápněný dub

Katalogové číslo:
67267715
Hmotnost:
8.2 kg
Objem:
21.45 l
Výrobce:
Woodele
Cena s DPH:
1 709 Kč
Dostupnost:
Skladem
MNOŽSTVÍ:
2 ks
ks

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Celkové rozměry nástěnného panelu: 300*26*2750 mm (šířka x hloubka x délka).

Tenké lamely fóliované MDF s rozměry: 30*18*2750 mm (šířka x hloubka x délka).

Lamely nejsou určeny do vlhkých místností.

VÝHODY:

 • Jednoduchá montáž (není potřeba vrtání)
 • Dekorace na stěnu a strop
 • Zlepšení akustiky interiéru
 • Hotový výrobek - není nutné žádné zpracování
 • Moderní design
 • Příjemná na dotek, černá, hustá plsť se zvukově izolačními vlastnostmi
 • Ideální pro ložnice, obývací pokoje
 • Vertikální tvar výrobku umožňuje lamelám opticky zvětšit prostor
 • Při výrobě jsou dodržovány nejvyšší standardy – nejen co se kvality, ale i vzhledu týče
 • Snadná a levná instalace, stačí nanést lepidlo z tuby ve svislých pásech každých 10 cm a panel s lamelami přitlačit ke stěně

JAK INSTALOVAT:

 • Montážním lepidlem
 • Montážní páskou Tesa 4957
 • Přišroubováním ke stěně nebo stropu
 • Pro zpevnění spoje doporučujeme použít černé šrouby mezi lamely

 


 

Upozornění

Fotografie produktu se mohou lišit v závislosti na nastavení monitoru nebo zařízení a světelných podmínkách, především teplotě osvětlení. Fotografie zobrazují pouze vizuální znázornění výrobku. Doporučujeme si proto před nákupem zakoupit od nás vzorky. Vzorky představují výřez originálu, pomocí kterého se můžete přesvědčit o barvě a typu povrchu. Zejména u rustikálních dekorů upozorňujeme na to, že povrch může mít více barev a že vzor se v některých částech lamely nachází a v jiných se liší. Vzorky a fotografie jsou díky své limitované velikosti pouze ilustrativní a tedy nezávazné pro objednávky. Nesmí být považovány za důvod pro reklamace. Chceme vám nabídnout ty nejlepší příležitosti, jak se dobře rozhodnout. Protože vzorek je někdy důležitý, abyste si byli naprosto jisti, že nová příčka bude ladit i s vaším nábytkem a vybavením.

Lamely zakoupené v odlišných termínech se z důvodu různých výrobních šarží mohou lišit v zrnu, zbarvení, odstínu či rozdělení suků. Proto je důležité při objednávce nakupovat z jedné výrobní série pro celou vaši zakázku a nedělit si objednávky na dílčí.

Copyright: floorwood.cz, popřípadě výrobce, je držitelem autorských práv k uvedeným fotografiím.

Videa


Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky